«Козацькі розваги» - розважальний квест до Дня захисника України

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас є Днем Українського козацтва. Це свято - данина любові та поваги до захисників Батьківщини, учасників бойових дій в гарячих точках нашої планети. Це свято для всіх людей військової справи, доблесті і честі.

 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у Волочиському НВК для учнів 3 - Б класу було проведено розважально ігровий квест "Козацькі розваги".

Гра розпочалась із створення двох команд: "Козаки світу" та "Вісім дружніх козаків". Учні брали участь у різних конкурсах: демонстрували свою спритність, відшукуючи сховані букви і складаючи із них слова у конкурсі «Спритний козак» та пазли -  у конкурсі «Вірний друг козака»; кмітливість у розгадуванні ребусів, знанні козацьких страв, козацького одягу та зброї, з якою козаки перемагали ворогів; вміння долати «перешкоди» та виходити із складних ситуацій у конкурсах «З ким боролись козаки», «Не завадять козакам ні ріки, ні море, ні гори». Свої художні таланти демонстрували у конкурсах  «Козацький гопак» та «Козацька пісня».

 Цікавим був конкурс «Козацька сила», у якому представники команд мірялися своєю силою. Важливим був той факт, що свято проходило разом із батьками, які співали разом з дітьми, допомагали  у «Козацькій вікторині» та підтримували учасників протягом усієї гри. Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників.

Родзинкою свята були музичні та літературні паузи, які заповнили дівчата, виконавши вірші та пісню «Любіть Україну».

Змагання оцінювало професійне журі у складі батьків – татусів учнів класу на чолі з Новосядлим Ігорем Анатолійовичем, учасником АТО. Підсумок гри – перемогла дружба! Команди-переможці отримали подарунки від батьківського комітету. Наприкінці свята дівчатка привітали хлопчиків та присутніх батьків, подякували за щасливе дитинство та мирне небо. Свято завершилось  спільним виконанням пісні «Діти за мир у всьому світі»

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

 

                                                                              Класовод 3 – Б класу Гудима Г.М.