Як вшановують День захисника України у нашому НВК

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Це обов’язок, який виконують вірні сини України протягом усіх важких років становлення нашої держави – від козацтва й до сьогодення!

  З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Ми, учні Волочиського навчально-виховного комплексу, від першокласника і до одинадцятикласника, з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячності  людям, які захищають соборність  і незалежність на Сході України. Дякуємо батькам наших учнів, нашим випускникам і взагалі усім, хто  боронить кордони та захищає мир та спокій у нашій державі.

Тож з нагоди Дня захисника України й з метою вшанування всіх українських воїнів та в рамках національно-патріотичного вихованняв нашій школі проведено низку заходів, приуроченій цій даті.

У вестибюлі комплексу організаторами Андрушковою І.В. та Шлапак І.Ю. оформлено експозицію – розміщено фотографії випускників, батьків учнів, працівників закладу – учасників АТО, а також започаткована акція -   художній флешмоб «Вшануй захисника України».

«Козацькі розваги» - розважальний квест до Дня захисника України був проведений класоводами для учнів других та третіх класів. Учні 1-х та 4-х класів взяли участь у акція «Напиши лист воїну».  Діти збирали гостинці, малювали, писали листи воїнам, щоб передати на Схід і зігріти солдатські серця, нагадати їм, що ми про них пам’ятаємо і чекаємо живими.

Для учнів 10-11 класів Возняк О.Ф. організовано зустріч з воїнами АТО, членами районної спілки Белінським А.М. та Чернієм С.М., після якої десятикласники разом з захисниками поклали квіти до пам’ятника Небесної сотні.  Учні 7, 8 та 9-х класів на виховних годинах переглянули фільм «Донецький аеропорт, що відтворює події на Сході нашої країни.

Такі заходи, безсумнівно, виховують у нас, підростаючого покоління, почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.

Ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави.

 

                                                        Учениця 10-А класу Колосінська Дарія