День Знань

Автор: Наталія Іванівна Глуговська.

( 3 Голоси(ів) ) 

 Якось непомітно закінчилися літні канікули, і ось ми стоїмо святково вдягнені, з відмінним настроєм та пишними букетами в руках, радіємо зустрічі з друзями та ділимось незабутніми враженнями! Сьогодні велике урочисте свято – День Знань! Саме цей ясний осінній ранок став для когось початком мандрівки в шкільне життя з новими випробуваннями і складнощами, а для когось - останнім роком дитинства. Попереду усім зустрінуться різні перешкоди, долаючи які, ми стаємо досвідченими та мудрими.

 Ось перед нами стоять маленькі першокласники з великими бантиками, а перед ними ще довгий шлях до дорослого життя. Їх на свято вивели їхні класоводи - Студенець І.А., Стратійчук Н.А. та Тимощук Т.В. На шкільному майданчику зібрались учні, вчителі, батьки. Сьогодні до нас завітало багато гостей, які щиро допомагають нам вдосконалювати НВК, бо саме сьогодні нашому улюбленому учбовому закладу виповнюється 25 років. Гості не прийшли з порожніми руками, кожен із них на свято приніс подарунки. Ми щиро дякуємо Лабазюку Сергію Петровичу – випускнику НВК, за допомогу нашому закладу, за матеріальні внески та подарунки, які сьогодні отримали першокласники. Подарунки вручив Казанішен В.М. – представник благодійного фонду С.Лабазюка «Ми поруч». Також ми вдячні Сікулі Олександру Вікторовичу за безкоштовне підключення до швидкісного інтернету. На нашому святі був присутній виконуючий обов’язки Голови РДА Коваль Володимир Васильович, який побажав нам успішного навчального року та миру. Мати нашого випускника та першокласника Гасай С.М. подарувала для медичному кабінету школи набір необхідних ліків. Наші спортсмени отримали спортивну форму від Голови районного осередку ВО «Батьківщина» Бойчука І.Т.

Особливо зосереджено усі слухали державний гімн України, який виконала Бурова Т., також ми почули спів солістів студії «Барвограй» з піснею «Хай завжди буде сонце», випускників з вокально-хореографічною композицією «Школа» та вокальну групу першокласників із піснею «Перший дзвоник». Але ми вміємо не тільки співати та танцювати, наші учні щорічно є переможцями різних спортивних олімпіад,мистецьких конкурсів, призерами конкурсу-захисту наукових робіт МАНу. І вже не перший рік саме учні НВК є стипендіатами премії міського голови у різних номінаціях. Солярчук А. та Клімов І. у номінації «Мистецька діяльність» ІІІ місце та Лещук М. – І місце, у номінації «Гуманітарні науки» Петрушко Д. ІІІ місце, Ткачук Б., Бурова Т. – ІІ місце, у номінації «Фізико-математичні і природничі науки» Рудка Ю.- ІІІ місце та Ткачук Я. – ІІ місце, у номінації «Спортивні досягнення» Уточкін О. – ІІ місце. Дипломи їм вручив заступник міського голови Васильченко Олександр Олексійович. Плотнікова Алла Миколаївна – начальник управління освіти, молоді та спорту Волочиської районної державної адміністрації привітала усіх присутніх зі святом. Учні почули слова вітань та підтримки від першої вчительки Тимощук Т.В. та класного керівника 11-А класу Чорної І.Б. І нарешті пролунав перший дзвоник, який дали учень 11 класу Ткачук Б. та першокласниця Вержбіцька А.

На жаль, не тільки радісні події відбуваються сьогодні у державі. Тема першого уроку - «Україна - єдина країна». Вчителі приготували різноманітні презентації та цікаву інформацію для учнів, зі сльозами на очах розказували про наше минуле і сьогодення. Деякі класи початкової школи провели виставку на українську тематику. Ми всі сподіваємось, що у нашій країні буде мир. Адже сьогодні багато людей прийшли у вишиванках, зі стрічками кольорів українського прапору. Хвиля патріотизму охопила учнів та вчителів комплексу. Усі вірять, що все буде добре. Наприкінці свята учні 11-х, 9-х та 1-х класів, несучи попереду емблему «25», рушили колоною до пам’ятника Небесної сотні та Вічного вогню .

Хай усім щастить !!!!

Учениця 8-В класу Альохіна Анастасія

 побажання всім від першої вчительки 1-В – Тимощук Тетяни Валерівни

 

 побажання всій Україні від солістів студії хорового та сольного співу «Барвограй» - «Хай завжди буде сонце»

 Мельничуку Назару та Ковальчук Діані випала честь очолити колону до покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні

директор вручає калачі класоводам перших класів

Казанішен Валерій Миколайович

Сікула Олександр Вікторович

Коваль Володимир Васильович

Плотнікова Алла Миколаївна

Васильченко Олександр Олексійович вручає учням дипломи премії міського голови

Данчак Ольга Василівна

випускники говорять слова-побажання першокласникам

Бойчук Ігор Тимофійович дарує спортивну форму для молодших школярів

першокласники розповідають, як вони готувались до школи

Королева Знань разом із Букварем, Зошитом і Ручкою посвячує першокласників у дружну родину НВК

мама першокласника Гасай Світлана Миколаївна

класний керівник 11-А класу – Чорна Ірина Богданівна

випускники із словами вдячності звертаються до вчителів

вокально – хореографічна композиція «Школа моя»

перший дзвінок дають одинадцятикласник Ткачук Борис та першокласниця Вержбицька Анастасія