Міні-футбол у нашому НВК

Автор: Наталія Іванівна Глуговська.

( 2 Голоси(ів) ) 

Ти лікар і цілитель, Спорт!

Де ти, там недуги безсилі,

Межа можливого – рекорд,

А що під ним – нам все під силу.  

 

Школа – чудова країна. Тут ми не тільки одержуємо знання, тут ми вчимося спілкуватися, дружити, граємо, займаємося спортом. Найулюбленіший предмет для багатьох учнів – фізкультура. От де ми по-справжньому викладаємося: бігаємо, стрибаємо, граємо у волейбол, футбол. Для хлопців нашого 5-А класу футбол – це друге життя.

Світ спорту різноманітний і захоплюючий. Яким би видом спорту не захоплювалася людина, вона ніколи не залишиться байдужою до цієї чудової гри. Дійсно, у якого виду спорту стільки прихильників? Без перебільшення можна сказати : той, хто полюбив футбол, залишиться вірним йому завжди. Важко назвати інший вид спорту, який міг би змагатися з ним у популярності, доступності, простоті та емоційності, даруючи щасливі миттєвості, радість спілкування.

Футбол або «гру мільйонів» ми любимо за його видовищність та непередбачуваність. У футболі можна спостерігати все: стрімкі атаки і голи-красені, суддівство і якісні передачі, злети і падіння, командну гру і надійний захист, палких прихильників команди та фінальний свисток.

Футбол - чесність, щирість і безкомпромісність, це дух справжньої чоловічої боротьби, це відвага задля перемоги. А головне - тут справжній світ, у якому немає місця брехні і зраді. Тут - сила, витримка, бажання показати гарний результат та бажання перемоги.

Як добре, що наші вчителі фізкультури люблять і розуміють футбол. Саме тому у нашій школі щорічно проходить футбольний турнір між учнями 5-6 класів, на який ми з нетерпінням чекаємо. Коли наступає це футбольне свято, у нашому 5-А класі вирує радість й нетерпіння. Протягом футбольних поєдинків, що пройшли у нашому закладі з 20 по 24 жовтня, наша команда провела сім матчів. В основній команді – Заднішевський Антон, він і капітан нашої команди, і воротар, Вдовин Михаїл, Джурило Антон, Федорков Костянтин, Лозовецький Антон. На лаві запасних – Стаднік Адем, Білопольський Вадим, Жук Владислав, Цінько Арсен. За перебігом матчу спостерігала велика кількість вболівальників, яка нас підтримувала протягом усієї гри.

Турнірна таблиця

Класи

Результат

5-А - 5-Б

5:2

5-А – 5-В

6:0

5-А – 5-Г

7:0

5-А – 6-А

9:0

5-А – 6-Б

2:8

5-А - 6 -В

8:2

5-А – 6- Г

4:0

 

Надзвичайно складно нам було боротися з командою 6-Б класу за I місце, тому що проти лідерів завжди грати важко. У той же час це і приємно. За результатами змагань, переможцями стала команда наших суперників. Вітаємо їх з впевненою перемогою. Суперник виграв заслужено. Також дякуємо і іншим командам за цікаві матчі. Наша команда, продемонструвавши свою майстерність, посіла II місце. Капітана нашої команди Заднішевського Антона визнано кращим голкіпером.

Щодо нашої команди, то вважаємо, що завжди потрібно вірити у свої сили та грати до останнього подиху. Хочеться цей дух зберегти назавжди. Бо хтось із нас обов’язково буде у великому футболі.

Учні 5-А класу Лозовецький А, Стаднік А.