Свято Першого дзвоника

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

Ось і промайнули непомітно довгоочікувані літні канікули, і  ми знову стоїмо на порозі рідного НВК,  з новими силами і гарним настроєм! 1 Вересня урочисте свято – День Знань. Хтось вперше стоїть на шкільній лінійці, а для когось вона стане  останньою…
Для мене воно теж незвичайне, тому що не всі учні 9-В класу прийшли до 10-А.  Мої улюблені однокласники Андрій Безух та Ярмощук Діана  розпочали свято о 8:15. Пролунав Гімн України та Гімн НВК. До речі, вперше Гімн виконала Мельник Яніна, і зробила це неперевершено. Дівчата 10-Б класу внесли на свято коровай.

  Головними на святі були першокласники, стояти їм було важко, вони неодноразово вмощувались зручніше присідаючи, дехто встиг поплакати, але все одно ніщо не змогло затьмарити їхні усміхнені обличчя. Ми слухали привітання директора комплексу Ревуцького В.В., Петрука В.О. – помічника народного депутата України Лабазюка С.П., який передав вітання та подарував школі 4 футбольні м’ячі. Сергійчука А.М- Голови РДА, Коваль А.В.- Секретаря об’єднаної Волочиської ОТГ та Голова ради комплексу, яка  вручила дипломи лауреатам стипендій Міського Голови. Нагородженими були учні 9-А класу Федоркова Катерина  та Горбатюк Катерина, учень 9-В класу Попеску Владислав, учні 10-Б класу – Глінська Аліна та Сидорчук Богдана, Кушнір Ірина, учениця 9-Б класу Мельник Яніна.

А далі звучали вітання від вчителів та учнів, від першокласників та одинадцятикласників. Одні тільки переступили поріг школи, інші розпочинають останній рік навчання, але усіх об’єднав наш НВК. Прозвучали пісні від учасників пісенної студії «Барвограй», від випускників та малюків першокласників. Після вручення квітів вчителям Будзан Максим та першокласниця Ямкова Віка дали Перший дзвоник.

Далі святкова колона рушила до пам’ятників. Попереду з корзиною йшли Лаптута Валерія та Лозовецький Юрій.

Усі учні комплексу разом зі своїми класними керівниками пішли на перший урок, присвячений 25-ій річниці Незалежності України. Ми надіємось, що цей рік буде успішним для нашої школи. Бажаю всім  учням наснаги , а вчителям терпіння. Попереду ще багато невідкритих доріг, важливих рішень і різних невдач, тож гарного всім початку навчального року!

Юний журналіст Альохіна Анастасія