СТАРТИ НАДІЙ

Автор: nvk3.

( 10 Голоси(ів) ) 

Всеукраїнські дитячі спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів “Старти надій” проводяться з метою масового залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою і спортом та підвищення їх рухової активності. Головними завданнями Ігор є:

– поліпшення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи в загальноосвітніх навчальних закладах;

– виявлення кращої команди та кращої загальноосвітньої школи зі спортивно-масової роботи;

– організація дитячого фізкультурно-спортивного руху в Україні;

– пропаганда та формування засад здорового способу життя серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

 Ось і наші взяли участь у таких змаганнях. Наприкінці травня проходив І етап змагань на міському стадіоні серед загальноосвітніх закладів району. І команда НВК під керівництвом Бойчука О.І посіла І місце. Ціле літо учасники чекали наступного етапу. Першими осінніми днями у м.Хмельницькому відбулися районні змагання.

 У ІІ етапі змагань участь взяли 5 районів, а саме:Городоцький, Летичівський, Хмельницький, Волочиський та м.Хмельницький. Команда НВК складалася з 14 учнів 8 класів: 8-А - Біньковський М., Лозінський Н., Ткач А., Флорчук К., 8-Б - Мельник В., Волкотруб Д., Ржепецька А., 8-В - Щегельська К, Сікула І.. Рудий В., Нікітюк А,. Дилігурська Л, Гарник Д. Керівник команди Бойчук О.І., представник Пастух В.В.

Юні спортсмени змагалися у 4 видах:

-піднімання тулуба в сід;

-біг 60м;

-стрибки в довжину з розбігу;

-метання малого м’яча.

Наші НВК-івці боролися чесно і завзято, в результаті вони стали срібними призерами. Дуже гарний результат, але керівники команди він не радує. В чому ж справа?

Ось що я почув від Олега Ігоровича:

В трьох видах змагань ми йшли другими, лише у метанні стали першими. Діти відчайдушно боролися за золото. Посудіть самі, якщо ми в сумі набрали 832б, поступившись команді м.Хмельницького небагато (у них 1047б), після нас третіми були діти з Летичівського району з 376б, а Хмельницький район-360б.Нам лише трошки не вистачило для першого місця. Але діти проявили всю свою спритність, згуртованість, швидкість, тому їм величезне спасибі. Це перші наші такі змагання, будемо сподіватися, що наступного разу ми все-таки переможемо.

 Ось з такими гарними новинами ми розпочинаємо навчальний рік. Надіємось, що наші спортсмени дали всім учням та вчителям вдалий старт- і цей рік стане щасливим для усього нашого шкільного братства.

Юний журналіст Марценюк Вадим