Зустріч із героєм

Автор: nvk3.

( 13 Голоси(ів) ) 

Сьогодні на виховній годині у 4 – В класі був незвичайний гість – людина, яка захищає нашу землю в зоні АТО. Він – мій дідусь.

Сінько Василь Миколайович народився 14 березня 1963 року в селі Ожигівці. Після закінчення школи навчався у місті Хмельницькому, де опановував професію токаря -  фрезерувальника. Згодом його призвали в армію. Коли закінчився термін служби, залишився працювати за контрактом у далекій Чехії. Дідусь займав посаду прапорщика, був старшиною роти. Опісля деякий час працював головою сільської ради в рідному селі. Разом із дружиною виховав двох синів, допомагає ставити на ноги онуків.

 

А коли почалися бойові дії, не вагаючись, добровольцем пішов боронити рідну землю.

Приїхавши у відпустку, дідусь відвідав нашу школу, познайомився з моїм класним керівником – Оліх Рітою Григорівною та моїми однокласниками. Розповів нам про солдатське життя, про таких же, як і ми, школярів,  які навчаються там, в зоні бойових дій. І яким наші українські військові з радістю допомагають. Адже їхнє селище недавно звільнили від російських найманців, які залишили після себе страх і руїни. Василь Миколайович прийшов до нас з гостинцем – великим тортом, а ще показав справжній бойовий прапор, на фоні якого ми і сфотографувались.

Зараз ми всім класом готуємо сюрприз для дідуся і його побратимів – листи – привітання до Дня захисника України.

Я дуже пишаюся своїм дідусем Василем, він для мене – справжній герой.

 

Учениця 4-В класу  Сінько Софія