З любов’ю, повагою та вдячністю вам, вчителі!

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, коли крапельки перших осінніх туманів гойдаються у вальсі на мереживному  павутинні бабиного літа, а на шкільних клумбах  пломеніють різнобарвні квіти, коли дерева, перш ніж поринути в довгий сон, накидають золоті одежинки зі стрімко жовтіючих листів, коли починає відлік жовтень,ми відзначаємо, мабуть, найблагородніше свято – День Учителя!

 У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах учнів». Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує своїх духовних батьків – вчителів, адже у кожній нашій душі, в кожному з нас вчитель лишає свій відбиток, щось неповторне, незабутнє.

Святковий день, четвер 29 вересня, почався в нашому закладі музичними вітаннями вчителям та працівникам закладу, що перепліталися з приємними емоціями та побажаннями від учнів та батьків. В другій половині дня школа загомоніла як ніколи: в актову залу зійшлися всі, хто теплом свого серця і знаннями наповнюють дитячі душі і голівки необхідними речами для того,щоб в майбутньому учні та вихованці стали щасливими та успішними людьми. З першими звуками відомих шкільних мелодій ведучі свята, учні 4-х, 10-х та 11-х класів,  повели присутніх в залі у святкову мандрівку, роздаючи щирі і теплі слова педагогам, вихователям, бібліотекарям, бухгалтерам,секретарю та техпрацівникам. За традицією адміністрація закладу звернулася з привітальними словами з нагоди свята, відзначивши роботу найкращих вчителів, класних керівників, які були визначені у  номінаціях. Під гучні оплески на сцену підіймалися: Студенець І.А., Ревуцька М.Ю., Кушнір О.І., Бурова О.І., Логінов О.Г., Мосендз І.В., Валовина І.В., Левчук В.А., Гудима Г.М., Возняк О.Ф., Олійник І.П., Ослюк Л.І., Надопта А.М., Атаманюк Р.Б., Продан О.А. Крім звичайних привітань і нагороджень,учні закладу демонстрували глядачам свої таланти,свою творчість. За все дійство були показані найрізноманітніші вміння учнів - дивовижні танці,мелодійні і трепетні пісні,  гра на скрипці, гумористичні сценки. Присутні у залі були в захваті та підтримували виступаючих аплодисментами. Родзинкою свята стали привітання старшокласників, учнів 10-А та 11-х класів. Кожен клас зробив це по-своєму. Одні згадували смішні моменти із їхнього шкільного життя, підкреслюючи при цьому унікальність кожного з вчителів,інші висловлювали свої почуття і побажання різними мовами світу, чим неабияк вразили і потішили. Адже ці учні єдиний клас, що впродовж 5 років вивчав дві іноземні мови: англійську та німецьку. У кольоровому сяйві святкових мильних бульбашок тануло дитинство випускників і звучали мелодії у виконанні вокального ансамблю “Барвограй”.

Ейфорія піднесеного настрою проникла у кожен куточок закладу і завмерла у зігріта осіннім промінчиком, що прощався до наступного ранку. У нових турботах шкільного життя порине велика освітянська родина із вірою, надією, любов’ю і мудрістю,що є незмінною як правда життя.

Юний журналіст Сірський Святослав