Ділимося досвідом

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

З метою підвищення професійної компетентності та педагогічної майстерності педагогів 11 жовтня 2016 року методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради на базі Волочиського НВК провів засідання творчої групи вчителів української мови та літератури на тему « Формування ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури в світлі реалізації Державного стандарту базової та повної загальної освіти та контексті інноваційного освітнього простору».

 

 У засіданні творчої групи взяли участь методисти ХОІППО Манзюк С. А. та Зарічна Н.В., начальник відділу освіти молоді та спорту Волочиської міської ради Плотнікова А.М., завідувач методичним кабінетом Верба О.П., методист методичного кабінету Крайдуба Н.І., директор Волочиського НВК Ревуцький В.В., вчителі української мови й літератури провідних шкіл району.

 « Піснею про НВК», привітаннями, а також пишним короваєм зустрічала група учнів Волочиського НВК гостей у вестибюлі Волочиського НВК.

 Перед початком засідання з вітальним словом до присутніх звернувся директор Волочиського НВК Ревуцький В.В.. Методист методичного кабінету Крайдуба Н.І. оголосила всім присутнім план роботи творчої групи.

 Теоретична частина проходила у формі конференції. Ткачук І.В., заступник директора Волочиського НВК, розказала про систему роботи адміністрації НВК з питання « Формування ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури в світлі реалізації Державного стандарту базової та повної загальної освіти та контексті інноваційного освітнього простору».

 Ткачук С.В., голова методичного об’єднання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури Волочиського НВК, презентувала виступ на тему « Формування ключових і предметних компетентностей на уроках української мови та літератури. Методичний супровід».

 Про особливості впровадження Державного стандарту базової освіти в основній школі на уроках української мови та літератури виступила директор Волочиської ЗОШ 1-2 ступенів №3 Казанішена О.М..

 Особливо всім сподобалася практична частина засідання. Учитель Волочиського НВК Старинська С.П. показувала, як формує дослідницькі вміння в учнів на уроках української мови й літератури та в позаурочний час під час фрагменту факультативного заняття з учнями 10-А класу філологічного профілю.

 Майстер – клас з формування предметної компетенції, комунікативної, соціокультурної компетентностей на уроках української мови та літератури з використанням ІКТ та ММК в 11-А,також профільному класі, демонструвала вчитель української мови і літератури Волочиського НВК Яцина І.Г. під час фрагменту уроку на тему «Стилі мовлення. Зміст і структура текстів, характерні мовні засоби, основні жанри».

 Молотай Ю.Г., вчитель Волочиського НВК, під час фрагменту уроку літератури рідного краю «В.Швець. Рядком найщирішим» показувала використання краєзнавчого матеріалу на уроках української мови та літератури.

 Під час узагальнюючої частини виступили методист методичного кабінету Умрихін Т.І., вчителі української мови та літератури Волочиських загальноосвітніх шкіл 1-3 ступенів №1 і №5 Сокур Т.М.,Королюк А.М.,Жека О.А. Методист методичного кабінету Крайдуба Н.І. підвела підсумки роботи засідання творчої групи.

 Начальник відділу освіти молоді та спорту Волочиської міської ради Плотнікова А.М. зупинилась на проблемах освітян Волочиського краю, подякувала всім за роботу.

 Войціховська Г.В., учитель Волочиського НВК, подарувала на згадку всім учасникам творчої групи білих ангелів - вироби з паперу, які власноруч виготовили її вихованці, учні 6-В класу.

       Голова кафедри вчителів української мови й літератури та зарубіжної літератури

Волочиського НВК Ткачук С.В.