Пам’ять про героїв збережемо!

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Війна-час довгої розлуки та нестерпного болю.

В будь-який момент ми можемо потрапити у зону ризику, що саме і трапилось. Уже декілька років на сході України триває війна, а ми, навіть, не можемо уявити усіх масштабів, які розгортаються на полі бою.

Ми бачимо лише частину з цих страшних кадрів. На щастя, не кожен може собі уявити як це - втратити дорогу тобі людину у безглуздій, нікому непотрібній війні. Таким людям: матерям, дружинам, дітям особливо важко спостерігати за подальшими подіями, які відбуваються на сході. Ці люди віддали частинку своєї родини, щоб ми могли жити у мирній та процвітаючій країні. А що ж ми віддаємо взамін? Але це питання поступово вирішується, різними способами. І школярі Волочиського НВК не залишаються осторонь.

Багато молодих хлопців пішли боротись за свою країну, всі вони раніше десь навчалися проживали. Є і ті, хто загинув, захищаючи Незалежність України. І серед них – вихованці Волочиського НВК. Щоб вшанувати своїх колишніх учнів - героїв  наша школа на даний час встановила дві меморіальні дошки. Відкриття другої дошки відбулося у школі, зібралося чимало людей, щоб вшанувати пам'ять про випускника школи - Максима Драгосевича. Народився він 22 квітня 1989 року. Мати, Наталія Володимирівна, працювала в відділені гінекології міської лікарні. Батько, Дмитро Михайлович, працював у Підволочиському АТП майстром по ремонту автобусів. Масюня, так називали його батьки, ріс дуже допитливим та наполегливим хлопчиком. Уже у 4 роки, не дивлячись на те що не вимовляв букву "р", Максим вже тараторив вірша про кота Василя, всі вмирали зо сміху. Навчатись у НВК пішов 1 вересня 1994 року, до своє першої вчительки Грицини Тамари Григорівни. Про свого учня, Тамара Григорівна розповідає нам з гордістю і в той же час не може стримати сліз. У 2012 році був призваний до лав української армії  а 17 серпня 2016 року серце Максима перестало битись назавжди. На жаль, Україна віддає своїх кращих синів, тому ми зобов'язані вшанувати їх і дякувати  героям  молитвами та вчинками, пам’яттю про їх подвиг і молоде життя,  за мирне небо над головою.

Зінько Марія 9-А класс

Волочиський НВК

Факультатив журналістики