Чому я почала відвідувати факультатив журналістики

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

   Я з дитинства хотіла бути активним учасником  цікавих подій, подорожувати, вміти цікаво для інших висловлювати свої думки , бути впевненою та відомою . Професія  журналіста об’єднує у собі це і багато інших цікавих речей. Тому коли в моїй школі з’явився факультатив журналістики  я почала його відвідувати.

 На мій погляд журналістика – це  інформація, рух, комунікативнісь та вміння бути в центрі уваги.

 Та для того щоб бути журналістом потрібно не лише вміти писати твори, а й виховувати в собі цілеспрямованість, поважати чесність, порядність, не шукати будь-яких особистих вигод , бути зібраним та толерантним.

Надважливою роботі журналіста є й професійна етика.

Мені цікаво записувати свої думки, цікаво проводити спостереження і отримувати власні висновки.

Я пишу те, що бачу і відчуваю, те що я уявляю, але коректуючи деякі моменти.

Завдяки  заняттям на факультативі журналістики зрозуміла, що цікаві матеріали можна створювати, навіть мешкаючи у нашому маленькому Волочиську. Адже кожен день готує нові події, зустрічі, нові пригоди!

Наталя  Господенко 7-Б

Волочиський НВК

 факультатив журналістики 

**************************

Журналістика. Чесність понад усе

На мою думку журналістика відкриває бачення людей на події минулого і сьогодення. Допомагає бути відкритим до сприйняття навколишнього.

Мало людей зможуть зрозуміти, що ж у навколишньому світі відбувається насправді, але журналісти одні з перших орієнтуються у навколишньому політикумі, економіці, культурі…

Головне – бути чесним із собою і своїми читачами. Не кривити душею і пером.І я не збираюсь так робити. Я намагатимусь писати тільки правду. Не всі люди віритимуть мені, але будуть люди, які підтримають мене, розділятимуть мою думку.     

 Журналістські навички дуже корисні, бо я навчусь висловлювати свою думку. Я збираюсь навчитись знаходити правдиву інформацію про події минулого.

Старатимусь застосувати всі свої знання щоб донести бачення і думки людей, які розуміють, що відбувається і як це вплине на подальший розвиток громади нашого міста.

                                                                                                                                                                                                                                                                   Петро Горох

                                                                                                       7-А клас

                                                                                                       Волочиський НВК

                                                                                                       факультатив журналістики

***************************

Чому я обрала факультатив журналістики

   Я з дитинства не дуже любила творчі завдання, такі як написання творів, у яких потрібно було висловити свою думку та враження. Але з шостого  класу у мене поступово почало виходити у галузі гуманітарних наук, тобто я краще почала розуміти такий предмет як українська мова.

Згодом також і література припала мені до душі. Минулого року у школі з явивилося безліч цікавих факультативів. Маючи вільний після уроків час я вирішила  так  би мовити, "розвідати ситуацію".

   Звичайно ж, я  обрала саме журналістику. Наспраді я думала що у мене нічого не вийде і на наступний рік я вже не буду відвідувати цей факультатив. Але ці заняття затянули мене в журналістську атмосферу, у якій ти вільно можеш говорити і ніхто тебе не осудить, адже це твої думки і ти маєш право їх висловлювати.

    Згодом, я почала помічати що мій словниковий запас набагато покращився і тепер я можу розгорнуто та об ємно висловити свою думку і письмово, й усно.  Стала більш відкритою у спілкуванні та менш боязкою.
Саме завдяки факультативу журналістики та нашій вчительці, Лорі Миколаївні, я з впевненістю можу сказати що у майбутньому буду намагатись працювати у тому ж напрямку і сподіваюсь, що навіть стану журналістом як тепер і мрію!

Марія Зінько

9 клас

Волочиський НВК,

факультатив журналістики.

**********************

Журналістика – це цікаво!   

Ще з дитинства я любила спілкуватись, відстоювати свою точку зору і брала перші інтерв'ю у батьків. Це захоплення у мене залишилось і до сьогодні. Тому, як тільки свою роботу розпочав факультатив журналістики, я зразу ж вирішила його відвідувати. 

 Мені цікаво як журналіст повинен діяти в певних ситуаціях, а також краще навчитись володіти  журналістським пером та стати професіоналом в цій справі. Проте самого лише бажання замало. Потрібно віддавати багато свого часу та докладати максимум зусиль для чудового результату. Розуміючи це (адже в мене позаду 1 рік досвіду навчання на факультативі журналістики), я не захотіла зійти зі шляху своєї мрії і цього річ, а навпаки – ще більше загорілася ідеєю вивчати журналістику далі. 

Зараз я точно усвідомлюю, що факультатив дає багато знань навіть для людини, яка надалі не буде займатись журналістською справою. Ну а я вже чекаю нашу наступну зустріч і обдумую нові цікаві теми для нових статей.

Мар'яна Петерчук,

Волочиський НВК, 9-А

факультатив журналістики