Вибори Голови учнівського самоврядування!

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Нещодавно в нашому навчально-виховному комплексі відбулися вибори голови учнівського самоврядування, в яких брали участь два кандидати: Андрійчук Сніжана, учениця 9-В класу, та Безух Андрій, учень 10-А класу. Обирали голову учнівського самоврядування, для того, щоб забезпечити максимальну безпеку і найкращі умови для комфорту і розвитку учнів, щоб відвідування школи приносило задоволення. З передвиборчими програмами кандидатів можна було ознайомитися на інформаційній дошці у вестибюлі нашого комплексу.

   Спільним в їхніх програмах було підтримання благодійності, проведення різних заходів, а головне зобов’язати учнів стежити за тим, щоб під час навчання в школі не було псування шкільного майна.

Андрійчук Сніжана вважає, що школа для дітей є другим домом, оскільки вони проводять тут досить багато часу. Тому хотіла зробити шкільне життя цікавим і веселим, доклавши максимальних зусиль, щоб при слові "школа" учні згадували лише найпозитивніші події шкільного життя.

Безух Андрій у своїй передвиборчій програмі, крім вищезазначених, також вказав наступні пункти:

 - активна участь школи у житті нашого міста та ОТГ,

 - встановлення партнерських відносин з іншими школами міста (участь у культурних та спортивних заходах),

- підтримання та відстоювання прав та свободи учнів, їхню національну та особисту гідність,

- створення групи підтримки для команди з футболу,

- з метою пропаганди здорового способу життя організувати турніри між класами з різних видів спорту,

- підтримка волонтерського руху, сприяння благодійності (адресної допомоги учням комплексу, дітям міста, які реально її потребують).

Тож, у голосуванні взяли участь 49 вчителів і педагогічних працівників, 250 учнів 7-11 класів комплексу.

 За результатами виборів Головою учнівського самоврядування став учень 10А класу Безух Андрій, за якого проголосували більшість учнів і вчителів із загальним відсотком 45,9. Ми вітаємо його з новою посадою і сподіваємось, що він виконає всі свої обіцянки, не залишивши поза увагою жодного пункту своєї агітаційної програми. Успіхів!

 

Оргкомітет, учком