Обласні військово-спортивні змагання

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

22 жовтня 2016 року у м. Хмельницькому  відбулись обласні військово-спортивні змагання, присвячені пам’яті Героя Радянського Союзу Онищука Олега Петровича.

У традиційних змаганнях взяли участь 23 команди  з районів та міст області. Команду Волочиської ОТГ представляли учні 10х-11х класів   НВК: Лозовецький Юрій, Зінкевич Олександр, Качуровський Максим Оласюк Владислав, Росоловський Богдан, Стельмащук Мирослав, Зайков Юрій, Романов Вадим, Кушнір Андрій .

 

До програми змагань були включені конкурси строю та пісні, перетягування канату, теоретичний конкурс, військово-спортивна естафета «Спецназ»,  в якій учасники показували вміння накладати шину на руку потерпілого, розбирати та складати автомат АК-74, метати гранату у мішень,  бігати в протигазі, переповзати з автоматом по-пластунськи на відстань 30м,  визначати азимут, споряджати магазин АК(30шт), виконувати стрільбу з пневматичної гвинтівки після бігу на 60м. Найкращі результати команда показала в конкурсі строю та пісні,  де нас оцінили 9 балами з десяти можливих, та перетягуванні канату,  де ми в чвертьфіналі поступилися переможцю цього конкурсу команді Ярмолинеччини.

 

Вчитель Захисту Вітчизни Пастух В.В.