Подорож у казку

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

Найтепліше і радісне свято – Новий рік – немислиме без ялинкових прикрас. А як вони виготовляються? Ми вам пропонуємо поїхати на єдину в Україні фабрику ялинкових прикрас. Вона знаходиться в селищі Клавдієво Київської області. Наш клас разом із нашою вчителькою Оліх Рітою Григорівною побував там минулого року напередодні свята Нового року.

 Ми побачили таємницю народження ялинкових іграшок. Ось склодуви видувають перший контур… І тільки один майстер на підприємстві може видути кулю діаметром 120 мм. А всього за зміну можна виготовити до двохсот куль. Потім кулі у «гарячому цеху» покривають сріблом, після цього прикраси фарбуються і сушаться. Далі куля потрапляє у художній цех. І ось саме тут починається буяння фантазії художника! Оформлення ялинкових прикрас майстри часто вигадують самі, не спираючись на зразки, тому продукція фабрики майже кожен рік ексклюзивна. По завершенню екскурсії можна купити готову новорічну іграшку  або замовити її для себе з індивідуальним написом, або самостійно виготовити на майстер – класі.

Крім цього, на фабриці є музей ялинкових прикрас з усіх куточків світу, таємнича кімната у шафі,  пошта Діда Мороза, де можна написати йому листа.

Це справжня казкова подорож. Радимо вам обов'язково там побувати. Щасливих пригод!

 

Учениці 4-В класу  Примасюк Каміла і Сянькова Анна