Ми - п’ятикласники!

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Непомітно промайнули перші два місяці навчання у 5-В класі.

Ще зовсім недавно ми були найстаршими учнями на початковій школі, здавалися собі такими дорослими, майже випускниками,а розпочавши навчання у п’ятому класі зрозуміли, яке цікаве, відповідальне, незнайоме життя відкрилось перед нами. Тринадцять предметів, з яких частина - зовсім нові для нас. Велика кількість вчителів, кожен з яких вимогливий по відношенню до свого предмета.

Нова сторінка життя виявилась не зовсім легкою, адже тепер вихователь не допоможе виконати домашні завдання, а з природи треба писати міні-проекти, розуміти події з історії, із світової літератури треба вивчити вірші, бути уважними на математиці - вхопиш гаву, прощавай гарна оцінка.

Ми ще не завжди уважні, часто втомлюємось, хочемо погратись не лише на перервах, які чомусь дуже короткі, не завжди відповідальні (не маємо ручок, забуваємо зошити, домашні завдання, щоденники), але з кожним днем стаємо все дорослішими і самостійнішими. Перший День класу, спортивні змагання «Олійпійське лелеченя», виконання доручень класного керівника, вчителів, відповідальність за не зовсім гарні вчинки, розуміння того, що ми один колектив, все це - безцінний досвід для нашого подальшого шкільного життя. Ми дуже вдячні любим вчителям за розуміння, батькам за підтримку, обіцяємо бути більш відповідальними і не розчарувати вас.

 

Актив 5-В класу