Футбольні пристрасті

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Одним з найбільш популярних видів спорту в Україні вважається футбол. Не винятком є і наш НВК, де протягом чотирьох днів змагалися команди учнів 7-8 класів.

А що може бути кращим за спортивну гру — таку як міні-футбол? Це і приємна фізична «розтруска», і цілий букет емоцій, і додаткова можливість розкрити себе. Гра в команді — чудовий спосіб краще пізнати своїх товаришів, перевірити їх на «відчуття ліктя» і готовність боротися до кінця за «своїх».

Ну і, крім усього іншого, це додаткова тема для спілкування. Зрештою, переважна більшість хлопців нашого класу палкі шанувальники футболу і готові годинами обговорювати подробиці кожного матчу. А якщо цей матч ще й проходить за твоєї особистої участі?

Команда нашого 7-А класу, а це: Джурило Антон, Лозовецький Антон, Федорков Костянтин – основна команда, Вдовин Михаїл, Стаднік Адем, Білопольський Вадим, Жук Владислав -  охоче взяла участь у цих змаганнях, адже це була чудова можливість знову проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь свого класу. У напружених матчах наші хлопці показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги.   Під час гри кожен розкрився, показав, на що здатен.

Переможцем, як і торік, стала команда 7-А класу. Найбільше голів у чужі ворота забили  Джурило Антон – 10, Федорков Костя – 8 та Лозовецький Антон – 7. Найкращим воротарем знову визнано Заднішевського Антона, який, до речі, забив чотири голи. Усього забито 35 голів, а пропущено дев’ять.

Турнірна таблиця виглядає таким чином:

Команда

Результат

7-А - 7-Б

9:0

7-А- 7-В

12:0

7-А – 7-Г

3:2

7-А – 8-А

4:3

7-А – 8-Б

5:4

7-А -  8-В

4:2

 

Ми пишаємося нашими хлопцями. Вітаємо їх з перемогою  та зичимо нових звитяг.

                                     Учні 7-А класу Колосінська Дарія та Ярецька Ксенія