Так тримати!

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Шкільне життя для кожного з нас – це час, коли ми отримуємо знання, вчимося дружити, намагаємося долати вершини шкільних, районних, а також обласних олімпіад, різноманітних конкурсів та змагань для того, щоб отримати досвід, стати сильними духом, переживаючи перемоги та долаючи поразки.

Сучасна молода людина повинна бути працелюбною та цілеспрямованою у досягненні поставлених цілей та в отриманні можливостей здійснити власні мрії і бажання. Лише  так вона знайде своє місце у суспільстві і стане успішною.

 

    Ми – дев’ятикласники. Через невеликий проміжок часу декому з нас робити новий крок у своєму житті.  Найлегше це буде зробити тим, хто вже чогось досягнув і завоював авторитет серед учнів. У нашому класі навчаються саме такі діти. Вони неодноразово показували хороші результати на олімпіадах та конкурсах, чим підтвердили своє право називатися кращими. Усім відомо, що постійний успіх у справах винагороджується. Крім Грамот за призові місця та Подяк НВК за досягнення успіхів у навчанні, вони удостоїлися права отримувати премію мера нашої громади. Ця щомісячна грошова винагорода допомагає їм не лише підтримувати морально своє прагнення до знань, а й дає можливість знаходити розумне призначення для отримання додаткової підтримки у розвитку їх талантів та здібностей.

Петерчук Мар’яна, Горбатюк Катерина, Федоркова Катерина вибороли III місце в обласних олімпіадах відповідно з історії, географії, української мови та літератури. Хочемо подякувати нашим вчителям Левчук В.А., Чорній І.Б. та Ткачук С.В. за ті знання, які ми отримали на їхніх уроках, а також і в позаурочний час, коли готувались до участі в олімпіаді.

Навчальний рік продовжується. Навесні нас чекають іспити, а потім навчання в 10 та 11 класах. Ще багато буде шансів підтвердити свої знання, здобути нові перемоги. Успіхів вам, дорогі однокласники! Хай на вашому небосхилі засяє ще багато нових перемог!

 

                                                                Учениця 9-А класу Петерчук Мар’яна