Мандруємо рідним краєм

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Світ довкола нас таємничий і незвіданий, приваблює своєю загадковістю та неповторністю.  Ми, учні 9-А класу, за роки навчання в НВК вже побували в багатьох куточках України. Але кожен з нас мріяв відвідати місто Київ, столицю нашої держави, центр історії, культури та науки. І ось нарешті настав довгоочікуваний день. Автобус місцевого туристичного агентства мчав дорогами Хмельниччини, Вінниччини, Житомирщини.  Дорога була довгою, проте веселою і цікавою.  Ми наперебій ділилися своїми планами, як встигнути побачити все найцікавіше за 2 дні екскурсії. Дехто з нас вже побував у столиці, підказував куди піти і що побачити. А ми не могли дочекатися пункту призначення.

 

Подорож розпочалася із відвідин славнозвісного Межигір’я, колись приватної резиденції Віктора Януковича. Межигір’я – місце, де відпочиває душа і тіло, де рослини поєднуються у дивовижному ландшафтному дизайні. Саме тому ми вирішили побачити це все на власні очі. Головною спорудою там так звана «Хомка». На території знаходиться зоопарк з різними тваринками, а також розбито штучне озеро. Ще ми побачили такі цікаві речі, як будиночок Путіна, ресторан у вигляді корабля, музей ретро-автомобілів, Київське море та походили по всіх  відомих «пеньочках президента».

          Київ привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і затишними зеленими вуличками.  У місті є багато визначних місць, які варто побачити, але звичайно ж все за два дні обійти неможливо. Будь-яка екскурсія починається з огляду найстаровинніших пам’яток, і тому нас насамперед повезли до Києво-Печерської Лаври. Багато білокаменних церков з золотими куполами розташувалося серед купи дерев на лівому березі Дніпра. Дехто з нас уперше милувався Дніпром-Славутою. Справжні ченці в чорному одязі, багато прихожан, дзвони і служба Божа у храмі причарували наші душі. Там же ми побували у нижніх печерах, де лежать останки видатних людей. Кажуть, що тут похований Нестор-літописець. Здається, це місце пронизане давниною. Києво-Печерська Лавра заворожила нас своїми масштабоми, величчю, вишуканістю. Атмосфера у цьому місці надзвичайна. Тут ти відволікаєшся від буденних проблем та знаходиш гармонію. 

    Відвідавши Києво-Печерську Лавру, ми вирушили в бік Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. З перших хвилин перебування на його території  нас вразила велич монументу Батьківщина-мати, який видно практично з будь-якого кутка Києва. Не залишили байдужими нас скульптурні композиції «Форсування Дніпра», «Передача зброї» та чаша «Вогонь слави». Головний експозиційний музей розкрив перед нами всю історію Другої світової війни, історію перемоги радянського народу в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, показав усю жорстокість, з якою винищувався наш народ.

А ще Київ немислимий без головної вулиці та площі міста. Тому наступним пунктом призначення були вулиця — Хрещатик та Майдан Незалежності. Прогулянка центральною частиною міста, Андріївським узвозом чудово поєдналася з невеличкими «посиденьками» в одній з багатьох кав'ярень.

У Київ ми приїхали напередодні Хеловіна, тому коли гуляли вечірнім містом, побачили багато переодягнених і розмальованих людей, які не соромились проходити вулицями та лякати інших. Того вечора нас переповнювали позитивні емоції та нові враження.

Після смачної вечері відбулося знайомство з Майданом Незалежності та  фотографування на згадку.

Але наша подорож добігала кінця. Зовсім не хотілося прощатися з Києвом, за два дні екскурсій і прогулянок ми встигли полюбити нашу столицю. Сподіваємося, що це тільки початок знайомства з чудовим містом, а позитивні емоції, які отримали під час екскурсії, залишаться надовго.

 

Учениці 9-А класу Горбатюк Катерина, Гопанчук Мирослава, Зозуля Тетяна, Петерчук Мар’яна, Михайлова Дарія, Федоркова Катерина.