Турнір з міні-футболу для хлопців 7-8 класів

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Ось і закінчилися ще одні спортивні змагання між учнями комплексу. У вправності володіння м’ячем змагалися хлопці 7-8 класів. Усі класи представили свої команди. Розпочався турнір 17 листопада і тривав до 22 листопада.

Спортзал завжди був переповнений глядачами-і деколи вони навіть заважали грі. Головний суддя - Бойчук О.І. Йому допомагали незмінні чемпіони - одинадцятикласники: Гарбуз В., Іщак І, Гусарчук В., Муляр В. Класні керівники ставали головними тренерами своїх команд і активно підбадьорювали гравців. Якби у турнірі був приз глядацьких симпатій, його неодмінно віддали би учням 7-В класу.

Хлопці програли усі свої матчі, пропустили 90 голів, але посмішка ніколи не сходила з їхніх облич. Найцікавішими були матчі між з участю 7-А, 8-Б, 8-В та 8-А класів. Звичайно, семикласникам було складніше, суперники старші, але учням 7-А класу вдалося не програти жодного матчу-і здобути омріяну перемогу. Крім того, їхній воротар просто робив дива, і брав м’ячі, які було неможливо взяти. Ось як виглядає турнірна таблиця:

І місце-7-А клас

ІІ місце-8-Б клас

ІІІ місце-8-В клас

ІV місце-8-А клас

V місце-7-Б клс

VIмісце-7-Г клас

VІІ місце-7-В клас

Найкращим воротарем став учень 7-А класу - Заднішевський Антон, його нагороджував Гарбуз В., який кілька років тримає звання найкращого серед старшокласників. Найкращий бомбардир-Коваль Д. (8-Бклас), найкращий гравець-Рудий В. (8-В клас), який фактично один вивів свою команду на 3 місце.  Закінчився ще один турнір, чекаємо наступних перемог!

Юний журналіст Манькевич Ігор