Перша вчителька

Автор: nvk3.

( 27 Голоси(ів) ) 

Я навчаюся у 4 – Б класі. Моя перша вчителька - Нещадін Інна Миколаївна. Про свого класного керівника можу сказати лише хороші і теплі слова. Вона лагідна, привітна, завжди усміхнена, добра людина. Інна Миколаївна вміло й доступно викладає навчальний матеріал, завжди допоможе, підтримає, прийде на допомогу кожному учневі у класі, не свариться, а лише переконує спокійною мовою. Наша вчителька навчає жити за правилом: "Відноситись до людей так, як би ти хотів, щоб відносились до тебе".

 Ми, в свою чергу, теж підтримуємо свою вчительку, по своєму їй допомагаємо. Нещодавно із жовтня по листопад місяць у нашому НВК проходили заняття із дошкільнятами. Наш клас з радістю допомагав Інні Миколаївні проводити заняття із маленькими, цікавими дошкільнятками. Разом із майбутніми першокласниками ми вивчали вірші, відгадували загадки, виконували пісні і навіть спробували  себе у ролі акторів, розігруючи  сценки, казки.

Я та  учні нашого  класу, з радістю йдемо до школи, щоб знову і знову зустрічатися з нашою вчителькою, яку ми дуже любимо і поважаємо.

                                                                                           

                                       Учениця 4 – Б класу Гаврилів Софія