Територія щасливого дитинства

Автор: nvk3.

( 1 Голос ) 

Ми класом дуже любимо подорожувати. На цей раз вирішили відвідати «Joy Land» - найбільший дитячий розважальний центр у Хмельницькому. Тут можна знайти цікаві розваги як для найменших, так і для дітей середнього шкільного віку.

Вийшовши з автобуса, ми побачили перед собою неймовірно високу і красиву споруду. Зайшовши в середину будівлі, всі були вражені та здивовані ще більше. На десятках квадратних метрів можна знайти розваги на будь-який смак. Ігрові атракціони, батути, гоночні авто, дзеркальні лабіринти…чого тут тільки немає.

 

Звичайно, зразу ж вирішили відвідати батутну зону. Бачив би нас наш  вчитель фізкультури, як ми вправно стрибали, а часом  і кумедно виконували різноманітні «сальто». Величезний автодром, на якому ми відчули себе справжнісінькими гонщиками. Дзеркальний лабіринт, у якому намагаєшся знайти вихід і відчуваєш себе  сильним та спритним. Сучасний 7D кінотеатр, де ми мали змогу не лише дивитися кіно, а ніби й самому брати у ньому участь.

Варто сказати і про затишне кафе, у якому смакували піцою та напоями.

«Joy Land» - простір розваг, де зупиняється час. І ті три години, які ми там провели, пролетіли як одна мить.

Ми побували у казковій країні, де  класно  розважилися  й гарно відпочили. За це ми дякуємо нашим батькам і класному керівникові Молотай Ю.Г.

Всім дуже сподобався відпочинок. Ми з нетерпінням чекаємо наступної поїздки, бо «Joy Land»- це те місце, куди хочеться повертатися знову і знову.

 

                             Учні 7-А класу Колосінська Дарія та Ярецька Ксенія