Про небезпеку електронних сигарет

Автор: nvk3.

( 1 Голос ) 

Подивився  я недавно на своїх однолітків і замислився...
     Останнім часом ми всі дуже сильно змінилися. І ці зміни не всім пішли на користь. Як би там не було, а я подумав над цим, і вирішив свої думки викласти у вигляді матеріалу.
     Почну з того, що підлітковий вік - це страшний звір, що захоплює наше тіло і свідомість в певний період нашого життя. І чомусь цей звір переважно штовхає нас в негативні ситуації. Більшість з нас в цей час прикидаються "святими" в присутності батьків чи інших дорослих, та на одинці чи в своєму підлітковому оточенні все виглядає по іншому.

Сьогодні сучасні підлітки знаходяться під великим впливом електронних сигарет "Вейп", вважаючи їх безпечними. "Не визнані " лідери роблять собі саморекламу, розповідаючи про те, що така річ, як електронна сигарета не викликає залежність, не шкідлива, а довірливі батьки їх "не спалять" за таким хобі. Деякі підлітки на це ведуться, і як правило це ті,в кого слабка сила волі, ті хто сподівається на "покращення" свого іміджу серед собі подібних не завдяки розвитку  інтелекту  а завдяки модним тенденціям. Ось так і живуть руйнуючи своє  юне життя.
     Та все, насправді, не так класно, як виглядає на перший погляд. Крім того що електронні сигарети вибухонебезпечні, бо школярі за свої кишенькові заощадження можуть придбати лише дешеві китайські курильні «гаджети», вони  ще й викликають психологічну залежність. А неякісні масла під час використання в електронній сигареті провокують запалення горла та навіть онкологічні прояви.
     Підлітки, тримайтесь, не дозволяйте переламати вас через коліно. Якщо хтось на вас "наїде"  - не соромтесь відмовитися від електронної сигарети адекватно. «Зірками»  у своїй компанії електронна сигарета вас не зробить. А от біди може наробити.

 

Вадим Петровський

7-В ,НВК №6

факультатив журналістики