Командний дух

Автор: nvk3.

( 16 Голоси(ів) ) 

 Другого грудня у міському спортзалі «Дружба» відбулися щорічні змагання, приурочені до Дня Збройних сил України, які проходили між учнями 11 класів Волочиського НВК.  Події, які відбуваються у нас в країні, неоголошена війна, смерті  тисяч солдат нашої армії (які б могли б радіти життю, створювати сім’ї, народжувати дітей…)  не байдужі нашим дітям. Від цього на душі спокійніше.

 

 Я вперше була присутня на подібному заході, адже цього року моя дочка закінчує 11-Б клас. Як мамі, мені довелося переживати кожен момент разом із своєю дочкою. Впродовж місяця підготовок було безліч різноманітних емоцій і  переживань. Назавжди запам’ятаю, з яким завзяттям та відповідальністю підійшли до цієї справи одинадцятикласники. Вони старалися навчитися гарно марширувати всього за один місяць. Діти активно готувалися до спортивних та інтелектуальних конкурсів, працювали над плакатом. А з яким ентузіазмом учні підійшли до постановки художнього номера! Щовечора після репетиції донька приходила і ділилася зі мною та чоловіком своїми враженнями так, що нам самим хотілося якомога швидше побачити те, що ж у них вийде.

 І ось настав сам день змагань. Неможливо передати, скільки емоцій пережили батьки та діти, скільки хвилювань довелося їм відчути. Звичайно, ж як мама я вболівала тільки за 11-Б!  Але не лише з цієї причини. Я вважаю, що 11-Б був найбільш цілісним класом під час цих змагань. Вони показали високий рівень знань, фізичну підготовку та артистизм. І хоча перемогу здобув інший клас, для мене і всіх інших 11-Б завжди був і буде переможцем. Я вражена рівнем підготовки, командним духом дітей. Можливо вони і зайняли друге місце, проте цей конкурс настільки згуртував учнів так, що тепер вони розуміють значення вислову «Головне не перемога, а участь».

Лаптута Валентина, мама учениці 11Б класу