Правильно обери свій шлях

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

25.11., у четвер,  відбулася відкрита виховна година 9-Б класу на тему «Вибір майбутньої професії». На виховній годині мені  та моїм однокласникам  потрібно було  розібратися з питанням вибору професії.

Спочатку Інна Павлівна представила нам, як можуть розвиватися події після закінчення 9 класу. Ми з’ясували, що можемо йти до 10 класу, вступати до середніх спеціальних закладів. Волох Анастасія представила свій авторський вірш,  у якому вона показала своє бачення ситуації. Ми з однокласниками безпосередньо брали  участь і проводили власні дослідження.

Сірський Святослав,  який проводив серед учнів класу перевірку  IQ, поділився результатами.  Хоча тест і був жартівливим,  та це дало змогу учням побачити свої можливості. Марценюк Вадим розповів нам про проблему вибору. Адже хто як не ми повинні обирати свій подальший шлях. А буває так як у Вадима,  де мати бажає, щоб син став вчителем, батько хоче,  щоб він обрав шлях військового, а  Вадим  хоче стати програмістом Я, Містряков Віталій, поділився результатами тесту щодо здібностей кожного учня та можливостей їхнього застосування.  

А що стає гарними прикладом для кропіткої роботи, як не успіхи твоїх друзів.У нас в класі змогли найбільше досягнути Данило Уточкін та Мельник Яніна, які  розповіли про це, та пояснили як, крок за кроком, змогли досягти бажаних результатів кожен у своїй сфері. Яніна у творчій царині-вона переможець багатьох пісенних конкурсів, а Даніни спортивні нагороди  завжди викликали захоплення у хлопців нашої школи.

На закінчення ми разом з батьками частували гостей власноруч виготовленими кондитерськими виробами, дарували подарунки.

Виховна пройшла непомітно, це було цікаво для нас і гостей. Головне, що кожен виніс з неї це три золотих правила:визнач свої пріоритети, обери свій шлях-і вчися, вчися, вчися, щоб стати справжнім професіоналом.

Юний журналіст Містряков Віталій