Турнір з міні-футболу серед дівчат

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

З 17 по 22 листопада у шкільному спортзалі відбулися спортивні змагання по міні-футболу серед дівчат 7-8 класів. Участь у турнірі взяли команди зі усіх класів. Звичайно, жіночий футбол значно відрізняється від чоловічого. Наші дівчата не мають професійних навиків, не володіють майстерністю  влучних  попадань по воротах, не вміють давати гольові передачі, але чого ім точно не бракує, так це наполегливості, жаги до перемоги.

Глядачі в залі не завжди відчували себе в безпеці, оскільки мяч літав по стінах, стелі, глядачах, суддях. Основна перевага дівчат над хлопцями у футболі – самовідданіша гра. Дівчата в принципі відповідальніші за хлопців, тому і краще відпрацьовують на полі. Недолік дівчат очевидний – фізіологічні дані. Тому футбол не виглядає таким потужним.

Головним суддею був Слободянюк А.В. Йому допомагали учні 11-Б класу Стельмащук Мирослав,  Оласюк Владислав  та   Гусарчук Вадим з 11-В класу. Змагання є змагання і завжди є переможці і переможені.

1 місце: 8-А клас

2 місце: 8-Б клас

3 місце: 7-Б клас

Найкращим воротарем  стала   Аліна Ткач 8-А клас. Найкращий бомбардир- Ржепецька Анастасія 8-Б клас. Найкращий гравець- Дарина Надеєїна 7-Б клас.

Перед учителями постало питання про доцільність таких змагань. Адже деякі дівчата досить серйозно були травмовані. Тому, можливо, команда 8-А класу у складі: Кривої Ірини (капітан), Ткач Аліни (воротар), Ямкової Катерини, Легкодух Вікторії, Кобельник Анастасії, Лучко Крістіни-увійдуть в історію школи останніми переможцями.

Юний журналіст Кривий Максим