Футбольні пристрасті учнів 8-А клас

Автор: nvk3.

( 10 Голоси(ів) ) 

Підійшли до закінчення спортивні змагання з футболу серед учнів 7-8 класів. Протягом листопада хлопці та дівчата нашого класу змагалися за титул найсильніших футболістів.

Розпочинали змагання хлопці. Наш клас представляли Біньковський М., Биць В., Слобода І., Лєбєдєв О., Бабій Б., Прохорович А., Хлібойко О., Костенко О, Лозінський Н. Змагання хлопців завжди були розчаруванням для нас, у нас хлопців, які відвідують секцію з футболу і вміють робити це професійно, тому ми завжди були на передостанньому та останньому місцях.

Але цього року фортуна нам посміхнулася- і футболісти 8-А класу дуже гарно грали. Вони програли лише двічі: команді 8-Б та 7-А класів. Решта матчів була зіграна внічию або виграна. Богдан Бабій, який з першої до останньої хвилини, захищав наші ворота, неодноразово рятував нас від пропущених м’ячів. Микола Біньковський, наш капітан, керував діями хлопців, робив заміни та влучними пострілами не раз пробивав захист суперника. Саша Лєбєдєв, захисник, завжди був під наглядом хлопців з іншої команди, тому що його паси ставали гольовими передачами, він також забив не один гол. Валера та Ілля безстрашно йшли вперед, пробиваючись крізь щільний захист, обминаючи розставлені пастки і неодноразово забивали голи. Але посісти призове місце нам так і не вдалося, в останньому матчі вирішувалася наша доля:нам потрібно було виграти у команди 7-Г класу, а ми зіграли внічию. Ось так один гол вирішив нашу долю-і ми поступилися 8-В класу ІІІ місцем.

Зате дівчата йшли переможним кроком від початку змагань і до останньої хвилини. Команда дівчат: Крива Ірина(капітан), Ткач Аліна(воротар), Легкодух Вікторія, Вовк Марина, Ямкова Катерина, Лучко Крістіна, Кобельник Анастасія здобула І місце. Перша гра з 7-В класом пройшла внічию 0:0. Такий рахунок трохи збив нас і на якийсь час навіть позбавив впевненості. Але далі перемоги пішли одна за другою. Найважчим видався матч з командою 8-Б класу, сили були рівними, і нам було важко, але матч закінчився внічию. Радує ще те, що усі футболістки закінчили змагання без травм.

Ось так ми  і зіграли у футбол. Майже три тижні ми провели у спортзалі. Що допомагало нам в цьому році? Можливо, шалена підтримка однокласників і класного керівника, які щовечора підтримували нас у спортзалі. Можливо, велика жага до перемоги. Можливо, ми дійсно стаємо великим та дружним класом, який здатен перемагати і дивувати усіх.

                   Учениця 8-А класу Губай Анна