СПОГАД ПРО НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Автор: nvk3.

( 10 Голоси(ів) ) 

Свято Миколая, Новий Рік та Різдво Христове - найбільш довгоочікувані і світлі свята. Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом  спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла й надії.
      Чарівної новорічної казки... Чи не її бажав у дитячих думках майже кожен. Мабуть, мріяли про неї і люди, які, ставши дорослими, при кожній нагоді намагаються подарувати іншим щасливі моменти життя. А хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього.

Весь християнський світ вважає його за великого угодника Божого. Життя Святого Миколая дає нам важливий урок: бути щирими, лагідними, турботливими. І поки ваше серце чуйне, докладайте все своє старання для того, щоб тільки святе, чисте і добре входило у вашу душу. Багато хто любить зиму саме через ці свята.

            16 грудня відбулося новорічне свято і у нашому НВК для учнів 9-11 класів. Скажу відверто, ми, випускники, з великим нетерпінням  цього чекали. Адже востаннє святкували його у стінах рідного закладу.

За традицією, щороку новорічне свято відповідає певній тематиці, цього ж року – « Стиль 90-х». Ми з однокласниками намагалися якомога більше наблизитися до тематики цього стилю, а саме: одяг, зачіска, аксесуари. Навіть художній номер підготували під назвою « Дискотека 90-их». Була дуже весела, тепла і приємна атмосфера на святі. Кожен класний колектив підготував цікаві конкурси та розваги. А найкращим доповненням до цього була довгоочікувана дискотека.

Це новорічне свято запам’ятається нам надовго…

Вітаємо усіх з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим!!!

  Учениця 11-А класу Костенко Анна