Найулюбленіше свято нашого класу – це Новий рік!

Автор: nvk3.

( 15 Голоси(ів) ) 

       Цього року наше свято проводилося у паралелі 7-8х  класів. Кожен клас готував художній номер.  І ми дуже хотіли знову перемогти. Тому готуватися почали заздалегідь. Наш класний керівник, Оксана Федорівна, завжди має класні ідеї. І коли вона нам запропонувала щось затанцювати , то ми не відмовились, і навіть більше того.  Як тільки ми почули пісню, то танцювати захотіли не лише дівчата, а  ще й хлопці. Наш клас мав підготувати смішний танець бабусь, яким набридло поратись по господарсву, тому вони пішли на «вечорниці». Тож ми із задоволенням залишалися після уроків на репетиції, шукали у своїх мам та бабусь костюми і з нетерпінням чекали свята.

 

      І от вже розпочався вечір, незабаром наш виступ. Ми побігли переодягатися. І коли кожен  одягнув свій «прикид», то ми сміялися один з одного до сліз. У нас були щічки із червоної  помади, кучерява перука, бабусина хустина та спідниця. Ми були такими класними, ми були бабусями-«бомбами».

     Всі були вражені нашим виступом, який дарував позитивні емоції та гарний настрій. Це було артистично та разом з тим кумедно. Нам все вдалося, адже ми були і старенькими, і жвавенькими, і смішненькими, і веселенькими.

     Коли настав час оголошувати переможця, наш клас дуже нервував, адже на то були причини. І ось….. залунали шалені крики радості: «Ура!!!!». Ми були «на сьомому небі» від щастя – ми ВИГРАЛИ.  Інші класи теж раділи за нас, і це нам було дуже приємно.

    В нас було дуже багато вражень, які не встигли обговорити сьогодні, а все інше залишили на завтра!

 

 

                                                                                                         Учениця 7-В класу Нечай Анастасія