Кубок міста по футболу

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Футбол-один із наймасовіших та найулюбленіших видів спорту. Щомісяця у нашому навчальному закладі проводяться турніри з міні-футболу. Цих змагань завжди чекають хлопці та охоче беруть в них участь.

З  21 по 29 січня 2017 року, за сприяння Волочиської міської ради у спортивному залі «Дружба» відбувся 24 турнір на кубок міста з футзалу під гаслом «Єднаємо береги Збруча»,  присвячений пам’яті Т.С. Осадчука- депутата міської ради, тренера по футболу та гандболу, голови обласної федерації гандболу, члена ради федерації гандболу, судді національної категорії з гандболу, з 1976 по 2016 роки директора спортивно-оздоровчого комплексу АТ «Мотор Січ» м. Волочиська. У цьогорічному футбольному турнірі взяли участь 16 команд. У їх числі команди з Війтовецької, Підволочиської, Наркевицької територіальних громад. 

 

Вже не вперше команда НВК на чолі з Бойчуком Олегом Ігоровичем брала участь у турнірі. Наші футболісти були наймолодшими у цих змаганнях. Отже, цьогорічний склад команди

1.Бойчук Олег            

2.Шеянов  Дмитро

3.Пачковський Андрій

4.Владислав Франков

5.Пюрко Владислав

6.Володимир Климчук

7.Іван Кирилів

8.Віталій Муляр

9.Валерій Рудий

10.Безух Андрій

 

Ігри  1 туру:

НВК   2:2       Тарноруда

НВК   6:3       Староміщина

Війтівці          1:3       НВК

Турнірна таблиця  1 туру:

Місця:

бали

1.Тарноруда

7

2.НВК

7

3.Війтівці

3

4.Староміщина

0

 

Вони змогли гідно відстояти перші ігри, але у другому етапі турнірна таблиця виглядала так:

Ігри 2 туру:

Тарноруда

3:1

НВК

НВК

3:4

Запуття

Оболонь

8:0

НВК

 

На цьому етапі хлопці припинили участь і лише вболівали за інших. За результатами змагань у цьому турнірі І місце посіла команда «ОБОЛОНЬ» - смт. Підволочиськ, ІІ- «ПЯТАЧОК»  м. Волочиськ,  ІІІ-«с. Тарноруда» - с. Тарноруда. Учнівський та вчительський колектив дякує команді НВК за участь у турнірі та сподівається, що наступного року результати будуть кращими.

 Юний журналіст Лисюк Антон