Турнір з футболу памяті В.Войціховського

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Вже декілька років поспіль у Волочиську відбувається футзальний турнір  пам'яті  воїна- інтернаціоналіста Владислава Войцехівського  серед юнаків навчальних закладів. І цього року 13.02 у спортивному залі «Дружба» Волочиського машинобудівного заводу зійшлися помірятися силами футболісти. Головним завданням цих змагань, за словами Голови Волочиської районної спілки ветеранів війни в Афганістані Ю.Галаманського,  є виховання  патріотизму та здорового способу життя. Участь у турнірі взяли команди усіх шкіл міста та команда Волочиського професійно-технічного ліцею.

 

Команда нашої навчального закладу виступила таким складом:

1.Віталій Муляр (11-Б)

2.Безух Андрій (10-А)

3.Олійник Віталій (10-А)

4.Кирилів Іван   (10-Б)

5.Рудий Валерій (8-В)

6.Оласюк Влад (11-Б)

7.Гусарчук Вадим (11-В)

8.Бобик Назар   (10-А)

9.Іщак Ігор   (11-Б)

10.Вітюк Назар  (9-В)

11.Атаманчук Віталій  (10-Б)

Ось так виглядали результати ігор:

НВК

3:4

ЗОШ №1

НВК

2:4

ЗОШ №5

НВК

4:0

Ліцей

 

А такі були результати:

1 місце

ЗОШ №5

2 місце

ліцей

3 місце

ЗОШ №1

4 місце

НВК

Невтішні результати для наших хлопців. Я звернувся до нашого головного тренера футболістів Бойчука О.І. Він дуже засмучений результатом, але поділився зі мною своїми висновками:

-Хлопці були впевнені у перемозі ще перед початком ігор. Вони недооцінили суперників. Їхня самовпевненість зіграла з ними злий жарт. Вони навіть не оглянулися, як програли дві гри. Зібратися –і грати на повну вони змогли тільки на останній грі з командою Волочиського ліцею, саме через нас ліцеїсти не посіли першого місця. Але результат є результат, це буде уроком для них. Спробуємо на турнірі ім. Лесика виправити становище.

Не було би поразок, не буде перемог. Надіємося, що наша команда зробить висновки-і реабілітується.

Юний журналіст Лисюк Антон