ПОДЯКА ВІД МАТЕРІ БОРОДІЙ АНАСТАСІЇ

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

Сьогодні, напередодні великого свята Воскресіння Христового, я хочу висловити найщирішу подяку усім вчителям, учням, батькам та всім тим, хто долучився до благодійного ярмарку у Волочиському НВК. Я не можу знайти слів, щоб подякувати за Вашу допомогу, завдяки якій я не втрачаю  надію на цілковите одужання моєї Настусі. Коли я взнала діагноз моєї доні, у мене розступилася земля під ногами, я почала провалюватися в прірву... Я не знала,  що робити, куди податися... Буває, що у дитини висока температура, і у мами паніка а тут...

Що пережила моя Настуня – не передати, а як важко було мені... Але Господь творить добро руками людей. І коли б, здавалося, що я вже не витримаю, мені подали руку люди, які небайдужі до чужого горя, люди, у яких великі серця. Із перших благодійників  були учителі, батьки, учні та працівники НВК. Майже два роки Настуня продовжує лікування препаратом РОАККУТАН  і протягом цих років наш рідний НВК допомогає нам коштами на закупівлю РОАККУТАНу та на обстеження,  які ми проходимо кожні три місяці.  

Дорогі наші, рідні! Від усього свого материнського серця я дякую Усім Вам за проведений благодійний ярмарок.  Найщиріші слова подяки та низький уклін за ту допомогу, яку ви надали мені для лікування Настуні. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.  Дякую Богу, за те що Він посилає моїй Настуні таких людей як ВИ, як Ваші діти. Я дякую також вчителям, які приходять до Настуні на індивідуальні заняття,  за їх слова підтримки, за поради, за те,  що Вони завжди знаходять підхід до моєї доні.

Вкотре я не можу знайти слів подяки за Вашу допомогу. Здається,  що скільки б раз я дякувала Вам,  все одно цього буде замало. Дорогі наші, ми дякуємо Вам,  що ви з нами, що допомагаєте моїй доні, що даєте Настуні шанс на одужання. Я від усього серця дякую Вам за підтримку, співчуття, теплі слова, допомогу. Дякую, що у найважчі хвилини Ви були поруч, що допомагаєте  перемогти  хворобу. Завдяки Вам  моя Настуня радіє кожному дню, можливості жити, займатися улюбленою справою. Ми щасливі знати, що ви є ! Що поруч з нами стільки небайдужих людей!  Дай Боже Вам усім ЗДОРОВ"Я, ЩАСТЯ, ДОСТАТКУ, БОЖОГО БЛАГОСЛОВІННЯ та ніколи не знати ніякої біди. Низький уклін Вам!

БОРОДІЙ СВІТЛАНА та НАСТЯ