Дерево на Пасху – символ нового життя

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

Свято Пасхи має багато цікавих символів. Центральне місце серед атрибутів Пасхи займає дерево, яке традиційно прикрашають стрічками, квітами, крашанками, писанками.  Воно символізує нове життя. Історично коріння пасхального дерева  було поширене не тільки в західних країнах, але й  у Давній Русі.

Багато віків тому на Русі існував звичай, згідно якого у Вербну неділю  центральною вулицею провозили вербне дерево, яке потім встановлювали біля найбільшої церкви, щоб усі бажаючі могли покласти під вербу писанку та  прославити Воскресіння Христа.

 Учні  Волочиського НВК вперше  долучились до акції «Пасхальне дерево».  Спільними стараннями підготували до виставки у центрі міста  Пасхальне дерево. Учні  3-А, 3-В, 1-А класів самостійно з власного бажання виготовили святкові деревця, які протягом з 15 по 17 квітня 2017р. будуть демонструватися на центральній площі нашого міста та тішити мешканців.

 Ця акція нагадування про те, що  ми напередодні  Великодніх свят.

Отож, приймайте найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як, Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Христос Воскрес! 

                      Учнівський та педагогічний колектив    Волочиського НВК