Олімпійський резерв 2016-2017 навчального року

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

І етап Всеукраїнських олімпіад 2016-2017 навчального року розпочався наприкінці жовтня. Усі бажаючі, як завжди, могли взяти участь. Вже вдруге за рішенням членів методичних кафедр олімпіади проходили заочно. Найчисленнішими на першому етапі стали олімпіади з української мови, математики, фізики, хімії та англійської мови. За підсумками можна визначити найрозумніших учнів, які представляли наш НВК на ІІ етапі не з одного предмета, а саме: Глінська Аліна (10-А клас) - географія, біологія, математика; Федоркова Катерина (9-А) - хімія, українська мова; Шевела Маряна (11-Б) - математика, економіка; Сидорчук Богдана (10-Б) - правознавство, історія; Сікула Ірина (8-В) - українська мова та література, географія.

 ІІ етап розпочали змагання географи 12 листопада, а закінчили екологи 18 грудня. Команди НВК отримали багато призових місць. Найкращими були команди з декількох предметів, які змогли здобути 80% призових місць. Це такі предмети:

-географія: Горбатюк К., Глінська А.- 1 місце, Сікула І.- ІІ місце, Рудий В.-ІІІ місце

-українська мова та література: Федоркова К, Альохіна А.-1 місце, Сікула І.-ІІ місце, Максимюк Б.-ІІІ

-хімія: Бойко Ілля, Федоркова К, Дзьоник І.-1 місце, Гарбуз В.-ІІІ місце

-математики: Глінська А.-1 місце, Горох П., Грабовська М., Шевела М.-ІІ місце

-правознавство: Наумова Евеліна, Сидорчук Б.-І місце.

-фізика: Ящишин О., Шевченко О.-1 місце, Лозовецький Ю.-ІІІ місце

-екологія: Борко В.-1 місце

-історія: Петерчук М., Сидорчук Б.-1 місце

Залишилися без перших місць, але з призовими учні з таких предметів:

трудове навчання: Михайлова Д.-ІІ місце

англійська мова: Піневська К., Сірський С., Щегельська Д.-ІІІ місце

біологія: Надеїна Н.-ІІІ, Глінська А.-ІІ місце

економіка: Шевела М.-ІІ місце

інформаційні технології: Биць В.-ІІ місце, Купчик В.-ІІІ місце.

Отже, 14 наших учнів представляли Волочиську ОТГ на ІІІ етапі, який проходив у місті Хмельницькому з 15 січня по 26 лютого. І тут учні нашого НВК показали гарні результати. Глінська Аліна здобула ІІІ місце  з географії, Сидорчук Богдана -ІІІ місце з правознавства та історії, Петерчук Мар’яна- ІІІ місце з історії. Наумова Евеліна, яка вперше брала участь в олімпіаді з правознавства здобула ІІ місце.

Найкращою серед усіх стала Горбатюк Катерина, яка стала переможницею олімпіади з географії. Таких результатів учні НВК досягали дуже давно. ХLIV  Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії відбулася у місті Кропивницький. У фінальному етапі олімпіади брали участь 143 учасники, а разом з ними  38 керівників команд та 45 членів журі й оргкомітету, які завітали на Кіровоградщину з усіх куточків країни. Учні-учасники олімпіади мали можливість виявити ґрунтовні знання з географії, свою творчість, блискучу ерудицію, наполегливість та волю до перемоги. На жаль, Катерині не вдалося посісти призове місце, але вона змогла спробувати свої сили на рівні знавців географії з усієї України.

Ост так і закінчилися олімпіадні перегони у цьому навчальному році. Результати гарні, але ніколи не потрібно зупинятися на досягнутому. У нас є бажання і можливості, потрібно вдосконалюватися, визначатися –і здобувати нові вершини. Усіх бажаючих запрошуємо наступного року до участі в змаганні розумашок!!!

Юний журналіст Жила Любомир