Веселі старти восьмикласників

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Доброю традицією стало в нашій школі проводити змагання «Веселі старти» між учнями різних класів. Метою цих змагань є популяризації фізичної культури, формування здорового способу життя, пропаганда занять фізичною культурою та спортом, виховання почуття взаємовиручки, толерантного ставлення до команди суперника та вміння програвати.  Естафету перейняли учні восьмих класів.

 

     04 травня у шкільному спортзалі зібрались глядачі-вболівальники і команди гравців. Шкода, але починала у повному складі лише команда 8-А класу, згодом приєдналися гравці до команди 8-Б, а 8-В так і не зміг зібратися.

     Учні 9-11 класів Стороженко Ю., Качуровський М., Зайков Ю.  зайняли свої суддівські місця.

     Змагання «Веселі старти» були розділені на 6 етапів:

1. Кенгуру  2. Перекоти м’яч  3.Носильники  4. Посадка картоплі 5. Крізь обруч  6. Конкурс капітанів «Спритні носильники» 7. Влучні кидки  8. Крізь кільце

     Кожен етап потребував згуртованості, швидкості і спритності.  Діти весело і цікаво провели вільний від уроків час. Вони боролись за перемогу, розкривали свої здібності, свої фізичні можливості, демонстрували свою спортивну дружбу і витримку.

     Закінчились «Веселі старти» оплесками. Діти з нетерпінням чекали результатів змагань. Їх розпашілі обличчя і блискучі очі говорили про піднятий настрій, велике задоволення і про дитяче щастя.

     Судді оголосили результати цих змагань. Переможцями стали учні 8-А класу, друге місце 8-Б класу. Менше пощастило учням 8-В класу: вони посіли  третє місце.

      У цих змаганнях є переможці, але немає переможених. Всі команди були сильними і спритними, але не всім поталанило. Тож в майбутньому діти будуть добиватись кращих результатів.

Юний журналіст Манькевич Ігор