НАШИМ ВИПУСКНИКАМ

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Підходить до закінчення ще один навчальний рік. Більшість учнів перейдуть до наступного класу, але ми хочемо присвятити кілька наших статей випускникам, найстаршим, найулюбленішим учням 11-х класів. І перші вітання їм шлють найрідніші, ті, хто йшов з ними пліч-о-пліч протягом семи років. Ті, хто знає про своїх учнів більше, ніж їхні батьки. Ті, хто мужньо витримував поразки і радів перемогам у змаганнях. Хто прибирав території, садив клумби, сварив за поведінку, за погані оцінки. Словом, від тих хто завжди поруч, класні керівники. Їм слово..

 

11-А Яцина Інна Григорівна

Рідний мій 11-А, любі мої випускники!

Сьогодні у вас перший серйозний ювілей - закінчення школи. Зовсім недавно ви переступили поріг нашого НВК. І мені не віриться, що вже незабаром ви залишите назавжди її стіни. За роки навчання я дуже звикла до кожного з вас. Ви для мене, як рідні діти, мої дочки і сини. Адже ви, мої перші одинадцятикласники-випускники. Скільки переживань, труднощів трапилося на нашому шляху, але хвилин радості та щастя  було, звичайно, набагато більше.  Нехай у вашій пам'яті назавжди залишаться наші наповнені емоціями змагання, спільні подорожі, екскурсії, виступи, уроки,  бесіди.

Дорогі мої, рідні Маша і Улянка, Женя, два Сашка, Юра, Аня та Діанка, Аліна і Максим, кожен з вас, що сьогодні останній раз сів за парту в нашій школі, гідний найвищих нагород.  Вас всього десятеро, але ви для мене найкращі, моя улюблена «десятка»! Будьте вільні, незалежні, завжди впевнені в собі.

Пишу для вас привітання, а на очах сльози…    Викладайте свій життєвий шлях по крупинці, щоб стежка була міцною і довговічною. Нехай і в подальшій вашій долі число приємних моментів тільки збільшується, а біди обходять стороною. Бажаю вам втілення заповітних бажань і успішного вибору професії. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою, нам, вашим учителям, та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Вітаю вас із закінченням школи, найкращі мої учні! Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Ваша Інна Григорівна

11-Б клас, Глуговська Наталія Іванівна

Хай щедрою на добро та радість буде ваша доля!

Улюблені мої діти! Як швидко пролетіли роки. Зовсім недавно ви переступили поріг нашого НВК. І мені не віриться, що ви вже залишаєте назавжди ці стіни. Сподіваюся, ви мене не забудете, і будете приходити в гості. А зараз хочу побажати вам світлої дороги, яка чекає попереду. Нехай усі ваші ідеї, мрії втілюються. А наш НВК назавжди залишиться в пам'яті, як прекрасний, наповнений цікавими подіями час. Незабаром для вас пролунає останній дзвінок у стінах всіма улюбленого закладу.

Я хочу подякувати за емоції, переживання, хвилювання і радості, які ви мені дарували кожен день. Нехай не з завтрашнього, а прямо з сьогоднішнього дня ваше життя наповниться новими подіями, звершеннями, ідеями. Нова сходинка в житті буде легко підкорена, адже ви – кращі з кращих. Вітаю вас, мій коханий, гідний і самий прекрасний клас.

 Багато чому я вас вчила. Як поводитися, як діяти в складних життєвих ситуаціях. Сподіваюся, що мої уроки допоможуть вам у житті. Наближається наша з вами остання зустріч, коли ви – мій клас, а я – ваш класний керівник. Це свято дуже радісний, хоча є в ньому і смуток. Перед вами відкривається нова сторінка життя, а цього не уникнути. У кожного з вас буде своя дорога, наповнена новими емоціями, подіями. Я хочу вам побажати, щоб все в житті давалося легко, всі ідеї перетворювалися на вашу реальність, а плани реалізовувалися без перешкод і труднощів. А якщо раптом буде нелегко, ви згадуйте мої поради.

Нехай останній дзвоник буде сигналом у доросле, яскраве і наповнене цікавими подіями життя. Не забуду вас ніколи!

Я бажаю вам  отримати гарну освіту, мати цікаву роботу, створити щасливі і міцні сім'ї, здійснити свої життєві плани, реалізувати здібності й таланти. Але для цього нам доведеться докласти чимало зусиль. Сміливо робіть свій вибір. Вчіться, працюйте, дихайте на повні груди.

Класний керівник 11Б класу, Глуговська Наталя Іванівна

11-В клас, Бурова Оксана Іванівна

Дорогі мої діти, випускники. Щиро вітаю вас із закінченням шкільного навчання.

 За ці роки кожен учень отримав ті знання, на здобуття яких розраховував і докладав зусилля. Час, який ви провели за шкільною партою, не пройшов марно: із юних душ безтурботних першокласників ви стали досвідченими випускниками, які сьогодні з прощаються безтурботним дитинством.

    По-особливому важливі ці дні для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони прожили роки шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

    Любі випускники, зараз у вас нелегкий час. Попереду - найскладніші іспити, результат яких визначатиме Ваше майбутнє. Бажаю Вам отримати найвищі результати, які дозволять кожному з вас стати студентами омріяних вузів.

    Ви виходите на самостійний шлях здобуття професії, побудови власної сім’ї. Вірю, що вступите Ви на цей шлях достойно. Я бажаю кожному з Вас насамперед завжди залишатися людиною!  Побільше оптимізму вам, натхнення та наполегливості. Нехай останній дзвоник пролунає у ваших серцях радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих успіхів.

     Дякую за час, який ми з Вами прожили разом. Люблю Вас. Ваш класний керівник.

Юний журналіст Лисюк Антон