«Пам’ятаємо. Перемагаємо»

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

9 травня з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулись святкові заходи в яких були учасниками урочистої ходи учні та педагогічний колектив Волочиського НВК. З Центральної площі вирушили до меморіального комплексу, де поклали квіти до Меморіалу Слави. Там присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять як Героїв минулого, так і Героїв сьогодення, усіх, хто віддав своє життя заради нашого майбутнього.

 В честь пам’яті героїв біля меморіалу пролунала пісня «День перемоги» у виконанні хору «Барвограй» Волочиського НВК, хор «Мелос» та хору ветеранів війни та праці.

До цього пам’ятного дня – Дня Перемоги над нацизмом, у нашому закладі підготовлена експозиція, яку учні мали змогу переглянути у фойє (біля басейна), де завжди представлені тематичні експозиції.

Скільки б часу не минуло з травня 45-го, ми ніколи не забудемо тих, хто у тяжкі часи встав на захист рідної землі, народу, хто не жаліючи свого життя, рятував світ від фашистських загарбників.

Ми високо цінуємо і шануємо наших героїв-визволителів, які показали достойний приклад народу України, з вірою в перемогу і незалежність нашої країни, стати на захист своєї Вітчизни в період агресії. Слава Україні! Героям слава!