НАШИМ ВИПУСКНИКАМ

Автор: nvk3.

( 12 Голоси(ів) ) 

Закінчився для наших одинадцятикласників останній урок. Вони виконали свою місію у школі, залишилося підбити підсумки, скласти ЗНО, відгуляти випускний, зустріти світанок нового життя. Я, як завжди, вирішила востаннє взяти інтерв’ю у наших випускників. Ми часто любимо скиглити і думати про те, як скоро та школа закінчиться, як набридли нескінченні уроки, домашні завдання.  Тому я вирішила з’ясувати, чи справді все так у тих, хто ніколи не повернеться в школу учнем і поставила перед ними два питання:

 

1.Що для мене школа? 2.Що я хочу взяти із собою зі школи?

 -Школа – це те, що дає можливість навчатись, розвиватись, знаходити друзів, ставати більш комунікабельними, навчатись спілкуватись з людьми, рости, ставати дорослішими.

 -Зі школи я взяла би знання й однокласників, які стали справжніми друзями.

 -Школа-це моя друга сім’я, з якою майже завжди весело та цікаво

 -Зі школи хочу забрати знання та чудові спогади про неї.

 -Школа – це другий дім. Місце, де я познайомилась зі своїми друзями, із людьми, які стали для мене чимось більшим, ніж просто знайомими. Місце, де я провела 11, навіть 12 років, насичених незабутніми спогадами. Школа – це більше, ніж будівля, це частина мого життя.

 -Я хочу взяти спогади і людей, які були біля мене.

 -Школа для мене другий дім, тут я провела 11 років свого життя. Вона відіграла дуже важливу роль в ньому.

 -Зі школи я хочу залишити собі тільки приємні спогади і згадувати це місце як теплий куточок.

 -Школа для мене-це знайомство з новими людьми, а насамперед це крок у моє майбутнє. Адже тут мене навчили всього, що мені знадобиться у подальшому житті.

 -Хотіла б взяти від школи мудрості, а від вчителів- терпіння.

 -Школа для мене це другий дім, в якій я провела половину свого дитячого життя.

 -Зі школи я взяла багато цікавих знань і багато гарних спогадів.

 -Це другий дім, в якому ми проводимо свій час. Школа це було моє ЖИТТЯ.

 -Я би взяла зі школи цікаві спогади, а також поради, які надавали нам вчителі для дорослого життя…

 -Для мене школа це другий маленький дім. Я тут навчилася писати, читати.

 -Багато спогадів хочу забрати із собою, щоб згадувати ці прекрасні, веселі моменти у майбутньому житті.

 -Школа – друга домівка, безтурботні щасливі хвилинки.

 -Школа для мене – період життя, який приніс мені багато знань, спогадів та хороших людей у моє життя. Звісно не без поганого, але все ж більше хорошого, тому це місце навряд чи забуду.

 -Найперше за все- це спогади, про те, як я провела тут свій час з друзями.

 -Школа –це те місце, де навчать писати слово *мама*, місце, де знаходять друзів, місце, де знаходимо себе.

 -Матеріально не візьму нічого, а ось духовно… Заберу із собою спогади- для мене це найдорожче. Також знання- найголовніше.

 -В школі ми провели 11 років і її можемо  вважати другим домом.

 -Від школи я хочу взяти знання.

 -Школа для мене за 11 років стала другим домом, тому що найяскравіші моменти, спогади на все життя все- таки залишаться від школи.

 -Зі школи я вже взяла багато досвіду, знань, навичок. Найшла в школі саме своїх друзів.

 -Школа для мене є джерелом знань. Коли я приходжу в школу, то ціль в мене лише одна, це отримати знання. Ще школа- це місце для спілкування та знайомств. У школі ми розвиваємо як знання, так і свою манеру ставлення до оточуючих.

 -У школі є багато цікавого, чого б я хотіла забрати із собою. Але найважливішу річ, яку варто взяти- це знання. Друзів також заберу із собою!!

 -Школа для мене- це домівка, в якій я провела дуже багато часу зі свого життя. Тут завжди є ті люди, яких я можу назвати своїми друзями. Саме у школі я навчилася жити. Взяла для себе за всі роки, проведені в цій школі, саме знання та нові навики, як жити в майбутньому. Коли я піду зі школи, я завжди буду згадувати своїх однокласників та проведені з ними моменти. А також – вчителів, адже саме вони мене навчили жити.

 -Заберуя із собою лиш спогади, адже те, чого навчили- також потрібно   пам’ятати.

 -Школа- це другий дім, де я провела своє дитинство, зустріла своїх друзів. Школа дала мені знання, багато вражень і незабутніх моментів. Я дуже буду сумувати за школою, адже тут пройшли найкращі роки мого життя.

 -Зі школи я б хотіла забрати всі знання, які я тут отримала, і всі незабутні моменти. Я буду дуже сумувати, адже попереду доросле життя.

 -Школа для мене – це спогади, друзі, веселий настрій. Іноді бували й суперечки, смуток. Але все ж таки школа дала мені знання, вірних друзів і багато позитивних емоцій. Мені здається я буду сумувати за школою.

 -Я взяла зі школи для себе знання, друзів.

 -Перші кроки в доросле життя, нові друзі та найкращі спогади, найяскравіші та веселі моменти, цінні знання та цікаві уроки, які я буду згадувати та пам’ятати, дружелюбні та доброзичливі вчителі.

 -Я хочу забрати зі школи здобуті знання, хороших друзів, нові навики та хороші моменти, пов’язані з НВК.

 -Для мене школа це майже дім, адже я проводжу там багато часу.

 -Від школи я хочу взяти нові знання, які стануть у пригоді і манеру  поведінки багатьох вчителів.

 -Для мене школа-це друзі, знання. Цікаві предмети та уроки, нові знайомства, можливість реалізувати себе.

 -Зі школи я взяла для себе багато нового, багато знань. В школі мене навчили багатьом корисним речам, саме у школі я полюбила іноземні мови.

 -Школа для мене є другим домом, де уже близькі для тебе люди підтримують тебе. Окрім надання знань, наші вчителі є для нас другими батьками, що оберігають та підтримують нас. Протягом усіх років ми брали знання, ми знаходили дружбу і навчалися йти в доросле життя.

 -Школа – це дитинство, безтурботні дні, веселі перерви і найщасливіші миті життя.

 -Заберу знання, спогади і щасливі моменти. Школа навчила відрізняти лицемірство від щирості та цінувати справжніх друзів. Школа навчила гідно переборювати труднощі.

 -Для мене школа - це півжиття. Цілий день я проводжу тут. Тут я навчилася не тільки писати і читати, а й навчилася людяності, милосердя, співчуття, розуміння. Школа мене навчила знанням, любові і ставленню до інших.

 -Для мене школа – це знання, нові друзі, захоплення. Школа- це спогади про дитинство. Школа готує до дорослого життя, вчить як поводити себе в суспільстві, між людьми. У школі я полюбила математику, з якою пов’яжу своє життя.

 Я хочу забрати здобуті знання, хороші стосунки із вчителями і однокласниками, тому що є багато  хороших моментів пов’язаних зі школою.

Ось яка переоцінка цінностей. Мабуть, жалкувати можна тільки за втраченим. Тому, друзі, не втрачаймо марно час у стінах рідної школи. Щасти вам, наші випускники.

Юний журналіст Волох Анастасія