До зустрічі після літніх канікул!

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

Як швидко минає час! Ще ніби вчора всі чекали першого вересня, а залишилось всього декілька днів до Свята останнього дзвоника. Звичайно, літні канікули – чудова пора для всіх учнів, а  особливо для нас , семикласників, коли ще не здаємо ДПА, як дев’ятикласники, і не думаємо про ЗНО, як учні 11-их класів.

     Але все ж таки трішки сумно, тому що цілих три місяці  без шкільних друзів, без цікавих уроків і галасливих перерв, без веселого класного колективу 7-Б!

 

    Адже таким різноманітним було наше шкільне життя! У другому семестрі спортивна команда нашого класу в складі таких учасників, як Андрієвська Аня, Гуцалюк Евеліна, Кордунович Ліза, Надеіна Дарія, Яцентюк Діана, Горбатюк Владислав, Трачківський Максим, Франков Володя, Шимков Коля, Устіян Максим виграла у « Веселих стартах», а Мосьпак Ліза та вокальна група дівчат взяли участь у пісенному конкурсі « Водограй». Цимбал Вікторія представляла наш клас на Фестивалі читців поезій до дня народження Т,Г.Шевченка. Бойко Ілля одержав Подяку Волочиського НВК за перемогу в районній олімпіаді з хімії.  А як ми дружно всім класом готувалися до щорічної благодійної ярмарки! Особливо постаралася Кордунович Ліза. Її м’які подушечки, м’ячики розкупили зразу! Нечай Яна підготувала лотерею. А Безух Влад так активно рекламував нашу продукцію серед учнів ярмарки, що кількість покупців збільшувалася. Зібрав наш клас 826 гривень, нехай і не найбільше по комплексу, але ми дуже старалися і віримо, що наша маленька часточка зібраних коштів допоможе Бородій Насті виздоровіти. Учні нашого класу впорядковували територію закладу, продовжували роботу на клумбі, яку започаткували в минулому навчальному році. Їздили розважатись у м. Тернопіль в торговий центр « Подоляни», де відвідали кінотеатр, каталися на ковзанах, грали в боулінг - і просто чудово відпочивали!

     Країна Знань перегортає ще одну сторінку  освітянського літопису. Завершується навчальний рік, і я впевнена, що для кожного з нас він був чудовим і цікавим, що кожен отримав ті знання, на які розраховував, що час, який ми провели разом, не пройшов марно. Хочу від усього 7-Б подякувати вчителям за те, що ви постійно даєте нам глибокі знання, за ваші педагогічну мудрість і терпіння. . Вітаю всіх із закінченням навчального року! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів й успіхів.

      До зустрічі після канікул!

                                                                                           Учениця 7-Б класу Наумова Ліза