Подяка першій вчительці

Автор: nvk3.

( 13 Голоси(ів) ) 

Якось так скоро збігли чотири роки, як віддали ми свою доньку Альону в 1-ий клас.

На перших порах ми тривожились: «Як то їй буде?». Адже у неї свій неординарний характер, свої високі вимоги до оточуючого її світу. Та згодом зрозуміли, що у школі вона має ще одну маму – Нещадін  Інну Миколаївну, яка вчить не тільки читати, писати, але й допоможе вирішити усі її шкільні проблеми. Учителька усе робила аби наші діти хотіли йти до школи і почували себе, наче вдома.

 

Проживаючи на Україні, ми і гадки не маємо, які дивовижні і чудові місця зберігає наш рідний край. Незабутньою була наша екскурсія у місто Рівне, яку нам організувала по закінченню навчального року наша вчителька.

Ми побували у Дубенському замку скарбів князів Острозьких та Любомирських, який є окрасою Рівненського краю, та одним із семи чудес замків України.

Відвідали також одне із семи чудес Рівненщини – Тараканівський форт (військове укріплення), який справив величезне враження на наших дітей своєю історією виникнення та мальовничою природою навкруги.

Незабутні враження у дітей залишилися після відвідування Рівненського зоопарку. Всі були дуже задоволені і емоціям не було кінця.

За все це, ми дякуємо Богу, що дав нашій доньці Справжню Першу Вчительку, яку ми все життя згадуватимемо з великою шаною та повагою.

Низький уклін Вам, Інно Миколаївно, за вашу доброту і чуйність, за таке глибоке розуміння дитячих сердець.

 

З повагою батьки учениці 4-Б класу