НАШИМ ВИПУСКНИКАМ

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Зі словами побажань до наших випускників звертаються їхні вчителі, ті, які йшли поруч з ними не один рік, які ставили оцінки, сварили і хвалили, карали і нагороджували. Але, на жаль, не усі вчителі захотіли звернутися з напутнім словом до своїх учнів. Шкода, ви завжди хотіли, щоб ми виконували усі ваші завдання, а ви не знайшли декількох хвилин, щоб підтримати нас. Звісно, у вас ще будуть інші учні, можливо, кращі за нас, але, таких, як ми більше не буде. Дякуємо тим, хто знайшов час і можливість для щирих побажань своїм рідним учням.

 

 Дорогі одинадцятикласники! Звертаюся до Вас! Нехай Ваші цілі будуть правильними!

Пам’ятайте про вічний закон сіяння та жатви: все, що Ви зараз вкладаєте у своє майбутнє, обов’язково матиме свого часу свої плоди! Нехай Ваш вибір між добром та злом, між прекрасним та потворним, справедливим та несправедливим, достойним та недостойним, величним та нікчемним завжди буде саме на користь першого!

Розкривайтеся як фізично, так і духовно, набирайтеся з кожним роком досвіду та мудрості.

Життєві труднощі і навіть помилки сприймайте, як можливість стати ще кращими та досконалішими.

Пам’ятайте! У Вас не буде шансу прожити своє життя ще раз!  Тож легкої вам дороги, чистого неба і прекрасного майбутнього!

                                                                                            Щиро ваша Т.П.Гуляк.

 

 

Розумні та талановиті, спраглі до нових знань, завжди чемні та привітні, - ось такими я вас бачила на наших уроках. Тепер ви випускники, і я бажаю кожному з вас обрати шлях, який вам до вподоби, та впевнено крокувати ним до успіху. It's been a great pleasure to work with you. I wish you all the best in your future undertakings! Find yourself, follow your dreams, be brave and do what you love.

P.S. and may you never feel exhausted ;)

                                                                                                                                  Бажанова Т.М.

Дорогі наші випускники! Хочеться вірити, що ви в майбутньому станете яскравими представниками нового покоління українців, адже ви вперті і сміливі, наполегливі і цілеспрямовані, у вас багато бажань і ви робите все для їх здійснення.

Хочеться побажати вам, щоб ви прожили життя корисно для себе, перемагали його. Робіть людям добро, і вони вам будуть віддячувати за це.

А ще хочеться побажати вам здоровя, миру, рідної землі під ногами, добра, спокою, любові, достатку, удачі, терпіння, людяності, здійснення планів, пізнавати найменше розчарувань і досягти того, чого хочете.

                                                                                              Олійник Інна Павлівна, вчитель історії

                                                                                                          Юний журналіст  Кушнірчук Ірина