Як наш 4-В клас подорожував Карпатами

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

Я навіть  трішки жалію тих дітей, які не поїхали нашим дружним 4-В класом, з батьками та нашою шкільною мамою - Оліх Рітою Григорівною  на випуск в Карпати. Адже ми відвідали не тільки місто Трускавець, а й багато інших цікавих місць. Першою зупинкою був стадіон «Арена Львів». Нам показали різні місця, з яких відкривався неймовірний краєвид на стадіон. Ми відвідали ігрову зону, лаву запасних, медіа-трибуни, фан-сектори, ВІП-зону (ресторан і скайбокси) та зал історії стадіону. Навіть відчули себе президентом на ВІП- місцях.

 

Далі ми приїхали у найбільший зоопарк Львівської області – Меденицький зоопарк «Лімпопо». Ходили собі, роздивлялися тваринок, а вони нас не чіпали. Ми там бачили дуже кумедних мавп, полярних сов, левів, що смішно спали та, навіть, білих, серйозно, білих тигрів!

Рухаємось далі, наступна зупинка – заповідник « Нагуєвичі», батьківщина Івана Франка. У його хаті є всього дві кімнати: світлиця, у якій приймали гостей і робоча кімната, у якій пройшло дитинство Івана. Окремо ще була батьківська кузня. Потім ми, нарешті, приїхали у комфортний готель «Трускавець 365». Працівники готелю порадували нас гарним сервісом та  розважальною програмою для дітей та батьків!

День другий. Єдиний у Західній Україні розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у Трускавці. Ми отримали шалені емоції і мегапозитивний заряд від дельфінів і морського котика Михася!

Слідуюча зупинка – місто-фортеця Тустань. Але зараз її там немає, вона згоріла, залишилась лише величезна груда каміння. Фортецю хотіли відновити, але побачили, що це дуже складно. Про все це ми довідались у музеї історії Тустань від екскурсовода і переглядаючи цікавий фільм про фортецю. А потім побували  у старовинній хаті, яка збереглася до наших часів.

А далі ще більше пригод! Ми побачили унікальний водоспад  «Кам’янка» на території Національного парку «Сколівські бескиди». А на вершині гори затаїлося справжнє диво природи – Журавлине озеро або, як його ще називають, Мертве. Так воно називається через те, що там нічого не росте і немає жодної живої істоти. Озеро і ліс, в якому воно розташоване, зачаровують своєю красою.

А наостанок я хочу сказати: випуск 2017 вдався на славу, є що згадати і що друзям розповісти!

Учениця 4-В класу Примасюк Каміла