Подорож 5-Б класу замками Тернопілля

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Нещодавно наш 5-Б клас  з класним керівником  Дрозд Альоною Володимирівною вирішили відкрити для себе красу замків та палаців Тернопілля. Адже саме на Тернопільщині збереглась найбільша кількість замків.

Обрали ми для себе надзвичайно насичений тур. Поїхали не розмірковуючи! Побачили та почули навіть більше, ніж очікували!

Ми встигли відвідати Кременецький замок, Вишнівецький палац і Збаразький замокЗа один день встигли побачити дуже багато цікавого.

Спочатку поїхали до міста Кременець, оскільки Кременецький замок був найдальше з усіх згідно нашого маршруту. У Кременці ми побували на мастер-класі  по виготовленню музичних  вареників та пташечок. Там ми  мали змогу виявити свої творчі здібності. Адже не так вже й просто виліпити з глини гарну пташку, а тим паче вареник. А потім ще й заграти на ньому!

Потім побували на горі Бона. Дуже сподобався краєвид. Із гори видно усе місто Кременець. Зрозуміло, чому його ще називають тернопільською Швейцарією! Від тієї краси перехоплювало подих. А скільки цікавих історій та легенд нам розповів екскурсовод! Далі наша екскурсія продовжилася  у кременецькому краєзнавчому музеї. Там нам розповіли про рідкісні види тварин  та їхнє походження.

Особливо сподобався Вишнівецький палац. При вході у палац одразу захоплює висока тріумфальна арка. З другого поверху палацу прекрасний вид на церкву, селище та озеро. Окрім палацу є тут також стародавня церква і парк. Дуже красивим палац був у середині, вимощений унікальною плиткою ручної роботи, великі просторі зали, дзеркальна зала.

Останній по маршруту був Збаразький замок. Є тут підземелля, кілька музеїв побуту, зброї, народного мистецтва. Особливо вразила історична виставка в замку про Збараж, де зберігаються предмети історії міста з середньовіччя і до періоду Майдану. Також нам пощастило відвідати святкування Дня міста Збараж. Кожен з учнів на згадку про подорож купив собі сувенір, який буде нагадувати нам про гарно проведений час. Впродовж подорожі зробили багато цікавих фото!

Ось таку чудову екскурсію ми здійснили з нашим класним керівником. Насиченим і цікавим виявився день. Ми всі залишились дуже задоволеними. Ще раз переконалися, що наша земля багата на історію та памятки.

Учні 5-Б класу