Наша перша вчителька

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Напевно кожен із нас десь глибоко у пам’яті може пригадати свої шкільні роки. Найприємніші спогади – це гарна школа, нові друзі і, звісно, перша вчителька, яка вміла зацікавити, згуртувати та  дати максимум знань дітям.

Перша вчителька 4 – В класу - Оліх Ріта Григорівна. Для наших дітей вона  була особливою, як та турботлива  мама. А їх у неї було 30 – непосидючих, сором’язливих, кмітливих і кумедних  первачків. Наші діти ходили до школи, отримували знання, а ми – батьки, вчилися разом з ними, раділи їх першим досягненням і старались допомогти, коли їм було важко.

 

Непомітно промайнуло чотири роки. Вже можна побачити результат спільної праці вчительки, батьків і дітей. За цей час відкрилося багато талантів, жоден конкурс « Водограю» не проходив без участі 1, 2, 3, 4 –В класу. Усі шкільні свята були настільки яскравими, що про них можна було  згадувати досить довго. Цікаві уроки – презентації, роботи з квілінгу,вироби пап’є - маше, захоплюючі екскурсії рідною Україною – все це наполеглива праця першої вчительки. Як каже народна мудрість  - що посієш, те й  пожнеш. Добрі зернини знань отримали наші діти, значить буде багатий врожай!  За це велика подяка Вам, шановна наша Ріта Григорівна.

Пролунав останній дзвоник, але ми  не прощаємось. З певним багажем знань  наші діти йдуть у доросле життя. А це вже нова історія, яку будуть писати вони самі.

Мама учениці 4- В класу Молчанова Людмила Олексіївна