Урочисте зібрання з нагоди вручення документів про освіту для учнів 9-х класів

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

Минулого тижня у Волочиському навчально-виховному комплексі відбулася святкова лінійка з нагоди вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-их класів - своєрідна кульмінація дев'ятирічного навчання у стінах рідного  закладу.  По-справжньому добрий  сонячний літній вечір   зібрав на подвір’ї школи гостей свята, вчителів, батьків та винуватців церемонії -   юних хлопців і дівчат, які зупинились перед нелегким вибором: продовжити навчання у школі чи почати освоювати омріяну спеціальність?

  Дев'ять років подорожували країною знань три класи, а саме: універсального профілю  9 - А клас (кл. кер. Тернавська І.В..),філологічного профілю 9-Б клас ( кл. кер. Олійник І.П.) та  математичний 9 - В клас (кл. кер. Гуляк Т.П.).

  Звуки фанфар сповістили присутніх про початок свята. Державний Гімн прозвучав у виконанні Возняк Д., Сілкіної І. та Гоція А. Наші ведучі Безух Андрій та Ярмощук Діана розпочали свято. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували світлу пам'ять воїнів АТО, серед яких є і наші випускники – Климчук Сергій та Драгосєвич Максим та всіх тих захисників, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес.

Заступник директора з навчальної частини Ткачук І.В. зачитала наказ "Про переведення та випуск учнів 9-их класів" і в\о директора Маньковська О.В. вручила свідоцтва учням. Багато  дев’ятикласників також були відзначені за особливі досягнення в навчанні, спорті, громадському та культурному житті закладу. З вітальними словами до учнів звернулися перша вчителька Герасимюк Л.Ф., класний керівник Олійник Інна Павлівна та матір учениці 9-В класу Грабовська Ірина Петрівна, які від щирого серця побажали їм здоров’я, щасливої долі і вдалих звершень у майбутньому. В свою чергу винуватці свята, а саме Петерчук М., Росоловський М., Федоркова К., Борун А., Семенюк О., Наумова Е., Уточкін Д., Кушнірчук І.  подякували присутнім вчителям та батькам  за все те , що вони зробили для них , доклавши незмірну кількість тепла , любові , витримки та сил в навчанні та вихованні.  Учні Синицький О., Стороженко Ю., Михайлішина Х., Попеско В., Михайлова Д., Левченко І., Гопанчук М., Андрійчук С., Конопацька В., Грабовська М., Волох А.виконали вокально-хореографічну композицію. Пісня «Молодь змінює світ» у виконанні Сірського С., Андрійчук С., Синицького О., Конопацької В. завершила церемонію свята, девятикласники привітали вчителів та батьків квітами. За традицією після лінійки святковою колоною учні  пройшли вулицями міста для покладання квітів. Очолювали колону Петерчук Мар’яна та Сірський Святослав, які  несли святкову корзину.

У кожної людини є два береги. Від одного вона відпливає, а до другого обов'язково має припливти. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, перешкод, є зупинки надії, юності і любові. Рушаючи від цього берега, йдіть впевнено у доросле життя, з  Господнім благословенням, з любов'ю, повагою та підтримкою один одного!

                                                                             Учень 9-Б класу Святослав Сірський