Випускний бал одинадцятикласників

Автор: nvk3.

( 12 Голоси(ів) ) 

Швидко сплинув час і настав  день, який є одним із найголовніших в житті будь-якої школи. У цей день школа випускає в доросле життя своїх вихованців, учнів 11-х класів. Цього року свято відбулося 24 червня, і всім здавалося, що до нього дуже далеко.

Отже, суботнім вечором, о 18.00 шкільне подвір’я заполонили юні панянки в елегантних сукнях та кавалери у вишуканих костюмах. Вони були гарні, урочисті. Вишикувалася святкова колона і під звук дзвоника рушила до  пам’ятника загиблим воїнам, щоб вшанувати пам'ять про них, на  чолі йшли  Сінькова Марія та Верба Ростислав, несучи корзину.  Колона розтяглася, містяни мали можливість роздивитися випускників та їхнє святкове вбрання.

О 20.00 в залі РБК розпочався урочистий випускний вечір з виголошення промови батьком випускниці Сіньковим П.В. Батьки Лаптута Василь  Васильович,  Будзан Ольга Миколаївна та Навроцька  Алла Михайлівна внесли святковий коровай. Прозвучав Гімн України у виконанні Конопацької Валерії, Синицького Олега, Гоція Антона та  Гімн НВК. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували світлу пам'ять воїнів АТО, серед яких є і наші випускники – Климчук Сергій та Драгосєвич Максим та всіх тих захисників, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес.

З вітаннями  та словами побажань до усіх звернулася в/о директора Маньковська О.В.та надала слово заступнику директора Ткачук Ірині Вахтангівні для зачитання наказу «Про випуск учнів і вручення їм атестатів». На сцену піднялися  два випускники, Верба Ростислав, який був нагороджений срібною медаллю та Лозовецький Юрій, зі своїми матерями. Їм вручили атестати, матері сказали свої побажання і пов’язали їх рушниками.

Далі до вручення пішли випускники, які довели усім, що вони найрозумніші. Це золота медалістка Лаптута Валерія та срібна медалістка Штойко Віолетта. За ними рушили  інші отримувати свої атестати. На цьому приємні сюрпризи не закінчилися. До слова запросили Плотнікову А.М., яка привітала випускників, батьків та вчителів та вручила Грамоти міського Голови та грошові винагороди найкращим випускникам Лаптуті Валерії, Сіньковій Марії та Вербі Ростиславу, а також Грамоти відділу освіти Волочиської ОТГ Штойко Віолетті, Зайкову Юрію,  Лозовецькому Юрію, Готці Христині та вчителям Поляк О.С. та Бойчуку О.І. Алла Миколаївна відмітила, що у цьому випуску було три пари близнят, дівчат зі своїми батьками запросили на сцену. Це Нагорічні Руслана та Наталка, Польові Катерина та Оксана, Моставлюки Марія та Ірина. Також на сцену запросили батьків Лещинської  Катерини, як людей з великим та добрим серцем. Усім вручили сувеніри. Також Алла Миколаївна відмітила усіх класних мам, подякувала їм за материнську турботу та чуйне серце. Директор ДЮСШ Керепко В. нагородив своїх найкращих спортсменів Дилігурського В, Сторожук Д. та Готку Х.

Учні 4-х класів Нещадін Евеліна, Токарчук Ігор, Сінькова Оксана, Губай Дарія та  Сурич Данило привітали своїх старших товаришів.

Далі вчителі початкових класів Грицина Т.Г., Студенець І.А., Ягодзінська А.Л., Тимощук Т.В. разом з випускниками Романчук Аліною, Лозовецьким Юрієм, Сіньковою Іриною, Гарбузом Владиславом, Нагодзиною Артемом, Польовою Катериною згадували дитячі роки, навчання в початкових класах. Прозвучало музичне вітання для наших випускників від учениць 1-го класу  Дикої Вероніки та Юрик Олександри, пісня «Наша перша вчителька».

Далі виступали класні керівники зі своїми вихованцями Яцина І.Г. з Зінькевичем Олександром, та Костенко Анною,  Глуговська Н.І. з  Іщаком Ігорем та Моставлюк Марією, Бурову О.І. з Крет Каріною, та Січкарем Олександром. Вони згадували про проведені разом 7 років, підготовки до різних шкільних свят, екскурсії та багато іншого. Вони прожили разом немало часу і стали по-справжньому рідними людьми.

Потім Аузінг Уляна, Стаднічук Олександр, Пиняк Вікторія, Купчик Владислав, Ванярха Олександр, Сторожук Дарина зі словами подяки звернулися до своїх вчителів та побажали їм  кращих учнів. Випускники з квітами полинули до своїх улюблених вчителів.

Вокальна композиція «Молодь змінює світ» прозвучала у виконанні  Гручмана Євгена, Нагорічної Наталки, Пелюх Руслани, Петровської Анастасії, Пиняк Вікторії, Лещинської Катерини, Будзана Максима.

Почесною Грамотою Волочиського НВК була нагороджена  сім’я Вишинського Тараса за постійну спонсорську допомогу для проведення позаурочних заходів. 

Миколюк Діана емоційно, зі сльозам на очах подякувала усім батькам за турботу, любов та підтримку. Ольга Петрівна Верба розповіла випускникам притчу про олівець. І, поставивши себе на місце олівця, просила їх завжди пам'ятати п'ять істин,  ніколи не забувати їх, і стати  настільки доброю людиною, наскільки можна бути.

Матір Дударчук Вікторії,  Дударчук Тетяну Віталіївну, звернулася до дітей з напутнім словом і побажала їм щасливої долі. В знак вдячності усім батькам пісня «Батькам» прозвучала  у виконанні Нагорічної Руслани та Наталії.  Потім Лаптута В.В. вручив подарунок закладу від батьків випускників.

Батьки почали ділити коровай і пригощати всіх випускників та гостей. А тим часом усі захоплено спостерігали за художніми номерами. 11-А виконав «Прощальний вальс», танцювали діти та їх класний керівник Інна Григорівна, співав Гручман Євген.  11-Б  виконав танець  під пісню Pianoбой «Ти моє сонце». 11-В з класним керівником виконали танець «Прощавай рідна школа».

Ось так і закінчився ще один випуск. Це був феєричний, інтелігентний та приголомшливий вечір.  Далі прощальні фото, вітання, частування в міських барах. Світанок 25 червня вони вже зустріли іншими, дорослими, на березі міського озера. Новий день приніс нове життя. Щасти вам, наші любі.

Юний журналіст Альохіна Анастасія