Спасибі, дорогі учителі!

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

Прощатися завжди важко.  А саме, коли усе стає для тебе рідним та близьким за 11 років. Швидко пролетіли роки. Здається, ще вчора ми стояли на шкільному подвір'ї біля батьків, маленькі та безпорадні, мов пташенята перед своїм першим польотом. Начебто часу пройшло так мало, адже все пролетіло, мов одна мить.

Тому сьогодні нам важко промовляти слова прощання. Ми йдемо зі школи і розуміємо, що уже не в змозі щось повернути чи повторити. Позаду нас яскравий і насичений шкільний шлях, де ви –вчителі -  допомагали нам вирішувати проблеми, підтримували нас, намагались зрозуміти та прощали нам наші провини і помилки. Недарма кажуть:  школа - другий дім, вчитель - друга матір. І як би це банально не звучало, це щира правда, школа стала для нас не лише місцем, де ми здобували знання, але й другим домом.

 

Тут ми знаходили дружбу, тут ми допомагали один одному, підтримували, разом перемагали або ділили гіркоту поразки, тут ми раділи успіхам один одного і намагалися розрадити в біді.

Сьогодні вже вкотре ми хочемо подякувати Вам за все, за справді, безцінні моменти, подаровані Вами. Ваша мудрість і розуміння багато разів допомагала у вирішенні наших конфліктів і непорозумінь. Часом ми були запальні, ліниві і нестерпні, але Ваше терпіння не знало меж.

Ми пам’ятаємо усі щасливі моменти із нашого шкільного життя. Ми пам’ятаємо усі співочі конкурси, де ми вболівали та приймали участь, ми пам’ятаємо шкільні ярмарки, де ви нас вчили робити добро іншим, ми пам’ятаємо усе пов’язане  з рідними стінами нашої школи та нашими вчителями.

Ви завжди були повні сил і енергії, яка заряджає оточуючих Вас людей величезною часткою позитиву. Тож у майбутньому бажаємо Вам ще довгі роки дарувати свої знання і мудрість все новим і новим поколінням учнів. 

Земний Вам уклін за Вашу присутність в нашому житті!

  

                                                                           З повагою,учні 11-В класу.