Олімпійський урок

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

14 вересня відбувся спортивно-масовий захід НОК України «Олімпійський урок» для учнів 5-А класу. На це свято завітали гості, а саме:

Клімов Володимир Ілліч – начальник управління молоді та спорту Хмельницької області;

Антонов Олександр Іванович – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури,  кандидат в майстри спорту з важкої атлетики;

 

Донець Андрій Анатолійович – гравець футбольних команд: «Таврія» (Сімферопіль), «Карпати» (Львів), «Говерла» (Ужгород), «Буковина» (Чернівці), «Нива» (Тернопіль), Майстер спорту з футболу, головний тренер ФК «Агробізнес» м.Волочиськ;

Добропольський Сергій Володимирович – тренер воротарів ФК «Агробізнес», кандидат в майстри спорту з гандболу.

Ведучі Сінькова Оксана та Сурич Даниїл  розпочали урочистий захід із вступного слова про те, як і коли виникли Олімпійські ігри, а також представили своїм однокласникам  гостей свята. Відзначили також учня цього класу Верхолу Святослава, який разом зі своєю сім’єю брав участь у Всеукраїнському конкурсі «Тато, мама, я спортивна сім’я» і виборов  8 місце. Пізніше дітям розказали про символіку Олімпійських ігор та участь України в них.

До слова запросили Володимира Ілліча який сказав декілька слів про важливість спорту і роздав безліч подарунків учням 5-А класу.

Також діти поставили йому декілька запитань, зокрема про те, яким спортом він займався та які його досягнення у цьому. Задоволені відповіддю діти провели його оплесками.

Із своєю промовою перед усіма присутніми виступив Олександр Іванович. Учні із захопленням слухали про його спортивну кар’єру і досягнення у спорті. Він розповів про своїх вихованців та їхні досягнення у важкій атлетиці, особливо відмітив Божука Андрія та Вадима Довганюка. Окрім дітей, питання ставив ще й Володимир Ілліч. Олександра також не обділили аплодисментами і подарували букет квітів.

Свою промову Андрій Анатолійович розпочав із подяки за запрошення на цей спортивний захід. Надзвичайно цікаво було послухати про його спортивні тріумфи, шкільні роки та роботу тренера в команді «Агробізнес». Учні запитували про те, що дала йому школа, про початок спортивного шляху та успіхи футбольного клубу під його очільництвом. Гучні оплески і квіти отримав і Андрій.

Далі ведучі провели вікторину «Перевірка уважності учнів». На всі 12 питань учні швидко та правильно відповідали.

Сіньков Павло Володимирович, вчитель фізичної культури НВК, запитав дітей про враження від почутого і побаченого і сказав кілька слів про важливість здорового образу життя і спорту.

На завершення було зроблене спільне фото зі всіма учасниками Олімпіського уроку. Діти залишились задоволеними та повними жаги до великих звершень у спорті. Пам’ятайте, що спорт- це завжди корисно, адже він робить вас сильнішими і здоровішими!

                                                                         Юний журналіст Марченко Михайло