Десятикласники почали вивчати предмет «Захист Вітчизни»

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Урочиста лінійка, присвячена початку вивчення предмета «Захист Вітчизни», відбулася в комплексі  14 вересня на пришкільному майданчику. Вишикувалися учні 5-9 класів, стройовим  кроком, бадьоро, зайшли хлопці та дівчата 10-11 класів. Одинадцятикласники  Безух А., Кулик П. та Кушнір А. внесли державний Прапор України.  Пролунав Державний Гімн України та Гімн НВК.

 

Командир учнівського взводу,  учень 11-А класу Романов Вадим,  здав рапорт вчителю допризовної підготовки Пастуху В.В. Володимир Васильович в свою чергу здав рапорт представнику районного військового комісаріату капітану Кобельнику І.О. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять випускників комплексу, учасників АТО С.Климчука та М.Драгосєвича та інших загиблих під час АТО.

Далі прозвучали вітальні слова з нагоди початку навчання з допризовної підготовки від директора НВК Ревуцького В.В., представника районного військового комісаріату Кобельника І.А, батька учениці  6-Б класу Стадника Михайла Анатолійовича, учасника АТО 2014-2016рр, вчителів предмету «Захист Вітчизни» Пастуха В.В. та вчителя медико-санітарної підготовки Скакун Л.Д. Усі вони побажали учням бути наполегливими в навчанні, цілеспрямованими, займатися спортом та пам’ятати, що вони є українцями, нащадками славних козаків.

Слово у відповідь виголосили учні 10-А класу Синицький О, Петерчук М., Горбатюк К.:

-Зважаючи на події, які вже декілька років тривають  на Сході Україні, ми розуміємо всю важливість уроків Захисту Вітчизни. Кожному з нас необхідно знати основи надання домедичної допомоги та оборони нашої держави. На цих уроках ми здобуваємо такі важливі у наш неспокійний час знання. Ми сподіваємося, що найближчим часом в нашій країні настане мир, і ці навики нам не знадобляться, проте це потрібно знати кожному..

Ми хочемо висловити подяку всім, хто захищав і продовжує захищати наш спокій. Завдяки  вам ми можемо продовжувати навчатися, втілювати у життя наші мрії, бути впевненими у завтрашньому дні. Ми не втрачаємо віри у наше щасливе та безхмарне майбутнє.

Ми хочемо побажати всім захисникам здоров’я, терпіння, витримки. Нехай всі бійці повертаються додому цілими, неушкодженими і якнайшвидше.

Потім хлопці Романов Вадим, Гоцій Антон та Синицький Олег виконали пісню «Офіцери».

Після виконання Гімну та виносу Прапора учні розійшлися по кабінетах.

                                                                                                    Юний журналіст Щегельська Дар’я