День працівника освіти в НВК

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

В житті головне обрати правильний шлях, правильну професію, яка в майбутньому буде приносити не тільки достаток, але й задоволення. Кожен із нас рано чи пізно зіштовхнеться з цим вибором. Вже хтось обрав професію лікаря, хтось - кухаря, один - юриста, інший - економіста, а ось велика частина тих, хто оточує нас у школі вибрали професію учителя, людини, яка буде допомагати дітям пізнавати щось нове, здобувати нові знання.

Щорічно всі святкують День працівника освіти, і цей рік був не винятком, його прийнято відзначати 1 жовтня, але так як цьогоріч воно випало на неділю, то відсвяткували ми його у п'ятницю, тобто 29 вересня.

Цей день був якийсь надзвичайний, кожен з учнів та вчителів дарував свою посмішку оточуючим і це подобалося усім. Заграла музика і до мікрофонів підійшли ведучі Безух А., Ярмощук Д. (11-А), Синицький О. (10-А), Андрійчук С. (10-В), Лозінський О., Олійник С. (4-А), вони привітали всіх гостей та винуватців свята. До привітань ведучих приєднались директор НВК Ревуцький Володимир Васильович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської ОТГ - Плотникова Алла Миколаївна, заступник директора з навчально- виховної роботи Ткачук Ірина Вахтангівна та заступник директора з виховної роботи Маньковська Олена Віталіївна, які нагородили найкращих працівників закладу подяками й грамотами.

Учні НВК порадували своїх вчителів новими піснями та танцями. Квартет 5-Г класу подарував присутнім музичну композицію "Дитинства світ", вітальні слова прозвучали з уст наших найменших учнів - першокласників, учениці 2-Б Остапчук Ю., Черній А. та Чорна С. заспівали пісню "Любим вчительку свою", пісню "Вікна в школі" виконали учасники хору. Дівчата 6-Б заспівали українську варіацію світового хіта «Despasito», вокальну композицію "Десь по світу". Про недоліки і переваги роботи вчителя нам розказали учні 9-А класу. Тріо у складі Мацоли Лілії, Биця Валерія та Слободи Іллі вразили усіх виконанням пісні «Небо», гурту «Один в каное». Учасники старшого складу хору "Барвограй" висловили свій патріотизм піснею "Україна - Європа". Брати Войцехівський Олесь і Олександр, які є учнями 8-В, заграли на сопілках "Вальс". Також присутніх захопила хореографічна композиція Синицького Антона (3-В) та Стороженко Аліни (2-А) "Латина" та романтичний контемп "Ома", у виконанні учнів 10-А класу Синицького Олега та Стороженко Юлії.

На закінчення свята до працівників закладу звернулися найстарші учні - випускники 11-х класів, які водночас зі смутком та радістю дякували учителям за всі роки, за всі уроки, за всі старання, які вони робили, роблять і робитимуть для розумного, чесного і справедливого майбутнього нашої країни.

Єдине, що я хочу додати, це те, що скільки б часу не пройшло професія вчителя буде актуальною завжди, адже саме з уроків вчителів, з їхніх настанов розпочинаються наші перші кроки в самостійному житті.

Дякуємо, за все, що Ви для нас робите.

Юний журналіст Волох Анастасія