Батьківщина – це найсвятіше місце на землі!

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

 Батьківщина – це найсвятіше місце на землі! Батьківщина, як і матір одна. Це місце, де ми народилися, і яке потрібно берегти до останнього подиху, так як, захищаючи Україну, ми захищаємо найдорожче! Для моєї сім`ї День захисників рідної неньки України – не просто дата в календарі, а одне з найвизначніших свят. Мій прадід загинув, захищаючи Батьківщину. Його листи і похоронка трепетно зберігаються у нашій оселі. Мама і бабуся навіть їздили на його могилу кудись на Львівщину. Мій дідусь – кадровий військовий. Куди тільки не кидала його доля! Разом із бабусею вони об`їздили, майже, весь колишній Радянський Союз. Татусь продовжив сімейну традицію і теж обрав професію військового. А наразі захищає нашу неньку Україну на східному кордоні в зоні проведення антитерористичної операції! Професія захищати Батьківщину, на мою думку, -  найпочесніша з професій на землі.

 

         Я вважаю, що кожен з нас повинен дбати про рідну Батьківщину, про нашу славну Україну. Це наш священний обов'язок, це наша обітниця перед нашими предками, які билися за щастя рідної землі. Хоч би що не сталося з Вітчизною, хоч би які вороги не хотіли завоювати її свободу, ми усі повинні стати на її захист. Інакше нас не можна буде назвати вірними синами чи дочками рідної землі. Ми будемо навіть не її пасинками, а справжніми ворогами, підступними і підлими. Адже ніхто не побажає для своєї Вітчизни бути рабинею, підкорятися ненависним завойовникам, страждати і проливати сльози, тим більше, що саме ми будемо винні в її рабстві, тому що вчасно не стали на її захист. Дуже не хочеться, щоб нам колись довелось відчути себе підневільними, знати, що нема вже надії на щасливе майбутнє. Це розуміли усі справжні патріоти, усі вірні-сини нашої Батьківщини. Недарма наш Великий Кобзар Тарас Григорович Шевченко так наполягав, щоб український народ піднімався на боротьбу проти поневолювачів, недарма те ж саме намагалася сказати своїми творами і Леся Українка. Це знали і Василь Симоненко, і Василь Стус, і ще безліч полум'яних патріотів, безмежно відданих своїй Вітчизні. Це розуміли ті бійці, які склали свої голови у великих битвах за щастя й волю України. Щоб цього не сталося, щоб мир завжди панував на планеті, потрібно берегти, охороняти, захищати свою Матір-Україну.
        Минають роки, змінюється життя. Але не треба забувати про те, що можуть знайтися заздрісники, здатні напасти на нашу землю, намагаючись знищити її, знищити нас. І тоді вже кожен повинен вирішити для себе, чи потрібно йому ставати на захист рідної Батьківщини, чи йому байдуже. Я вважаю, що найперший наш обов'язок — бути вірними захисниками своєї землі, здатними у будь-яких обставинах підставити плече допомоги, навіть якщо від нас вимагатимуть наше життя. Віддати його заради волі Батьківщини — це найвище щастя для справжніх патріотів. Тому кожен юнак повинен пройти військову підготовку, щоб вміти будь-якої хвилини захистити Батьківщину, аби вона знову не перетворилася на зневажену рабиню. Не потрібно відмовлятися від служби в армії, бо це не тільки підготовка справжніх бійців, а й чудова життєва підготовка. Нехай мирно плюскотить ріка, нехай тиша буде така, що навіть чутно, як повзуть мурахи по землі, нехай не здригається листя на кущах — все одно потрібно бути напоготові.
       Я вірю, що прийде час, коли усі люди стануть братами, і тоді відпаде необхідність повсякчасно бути насторожі, відчуваючи небезпеку. Дуже хочеться, щоб нарешті усі люди планети Земля зрозуміли, що основне — це мир у всьому світі, це вселюдська любов. А ще — безмежна любов до рідної землі, яка ніколи не зрадить тебе, навіть якщо тобі раптом доведеться її покинути. Тому треба зробити так, щоб і вона ніколи не могла назвати тебе зрадником, а тільки захисником, щирим, міцним, справжнім патріотом. Щоб вона пишалася тобою, як пишалася багатьма нашими предками, сміливими  і безкорисливими, і як пишається нашими захисниками, нашими героями-бійцями антитерористичної операції на сході України.

Зволінська Луїза

7-В клас